PAOcard: Blockchain Toplum Üzerinde İnternetten Daha Çok Etki Bırakacak

0
432

25 Ocak’ta PAOcard, sadece ortakları ve aktif müşterilerini davet ettiği PAO2G konferansını düzenledi. Şirketin Ceo’su Man Fai Vito Ng ve diğer şirket temsilcileri toplum tarafından çok sorulan soruları cevapladı.

Ekip üyeleri, şirket için 2018’i özetleyip kalkınma için umutlarını sıraladılar. Konferans, PAOcard‘ın 2018’deki başarılarının özeti ile başladı:

PAOcard’ın çevrimiçi hizmetinin başlatılması; Banka kartı verme hakları, markalı banka kartı verme hakkına sahip olan Prime Credit; 20’den fazla ülkede PAOcard blockchain’in piyasaya girmesi; Amerikan pazarına girmesi. Aynı zamanda PAOcard’ın finansal hesaplarıda çok umutlandırıcı olmuştur.

Şu anda PAOcard VISA kartları kullanılarak toplamda 1,5 milyon ABD Doları değerinde 5 bin işlem yapılmıştır.

Amerikan politik haber analistlerinden Bart Chilton, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun eski Komisyon Üyesi (CFTC), IOHK’nın kurucusu ve Cardano kripto para‘nın kurucularından Charles Analykinson ve Cambridge Analytica’nın kurucu ortağı Brittany Kaiser PAO2G‘nin konukları arasındaydı.

Aynı zamanda, konferansa katılmak için davet edilen Asya’nın kamu yetkilileri temsilcileri de tartışmalara katıldılar. Şirketin Ceo’su Man Fai Vito Ng, şirketin Asya ve Amerika’da PAOcard büyükelçilerini aradığını açıkladı.

Uzun vadede şirketi ülkesinde temsil edebilecek sektör profesyonellerine atıfta bulundu. Ayrıca, saha uzmanlarından oluşan bir kripto para birimi topluluğu oluşturma planlarıda olduğunu belirtti. 2019 yılı için, şirket daha çok pazarlamaya ve yeni yerel yatırımcıları getirmeye odaklanacağını belirtti.

Kaynak:zycrypto

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın