Pantera Capital Açıkladı! 10 Yıl İçinde, Tüm Finansal İşlemlerin Yarısında Bu Blok Zinciri Kullanılacak!

0
Pantera Capital Açıkladı! 10 Yıl İçinde, Tüm Finansal İşlemlerin Yarısında Bu Blok Zinciri Kullanılacak!

Dijital varlık yatırım şirketi Pantera Capital‘in ortak yatırım sorumlusu Joey Krug’a göre, Ethereum’un (ETH) diğer akıllı sözleşme platformları tarafından tehdit edilmesi pek de muhtemel gibi görünmüyor.

Yeni bir röportajda konuşan Krug, Ethereum’un (ETH) hisse kanıtına başarılı bir şekilde geçebildiği sürece, diğer akıllı sözleşme platformlarının gelecekte bir üs olarak Ethereum’a güvenmek zorunda kalacağını düşündüğünü açıkladı.

“Saati 10 ila 20 yıl ileri alırsanız, dünyadaki finansal işlemlerin çok büyük bir yüzdesi, hatta belki %50’den fazlası bir şekilde, şekil veya form olarak Ethereum’a dokunacaktır.”

Kripto dünyasında “The Merge” olarak bilinen ve merakla beklenen bir Ethereum yükseltmesi, ağın mevcut iş kanıtı konsensüs mekanizmasını daha çevre dostu, güvenli ve verimli bir hisse kanıtı modeliyle değiştirmeyi amaçlıyor. Birleşmenin 2022’nin 1. veya 2. çeyreğinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Krug ayrıca, ETH rakiplerinin güvenlik endişeleri gibi kendi dezavantajları olabileceğini de belirtti.

“Diğer zincirlerin yaptığı, Ethereum’un merkeziyetsizleştirme tarafında yapmadığı ve oldukça önemli olan çok fazla trade var. Yeni küresel finansal uzlaşma katmanı olmak için en uygun olup olmadıklarından emin değilim.”

Ethereum (ETH), bir ay önce fiyatlandırıldığı yerden %26’dan fazla düşüşle 3.021 dolardan işlem görüyor.

Bu arada Grayscale Investments’ın araştırma başkanı David Grider, Bloomberg’e birden fazla akıllı sözleşme platformunun bu alanda başarılı olabileceğini düşündüğünü belirterek, farklı bir tahminde bulunmuştu.

“Bunun kazananın her şeyi aldığı türden bir pazar olduğunu düşünmüyorum. Ethereum, bu bir ağ lideri etkisine sahiptir. Bu büyük topluluğa sahip, ancak farklı pazar boşluklarını dolduran başka topluluklar da ortaya çıktı.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın