Övgü Alan Mobil Tabanlı Kripto Para

0

Blockchain’in Mucidi Tarafından Övgü Alan Mobil Tabanlı Kripto Para 

Dünyaca ünlü bilim adamı ve kriptografi yazarı Scott Stornetta 1991’de blockchain teknolojisini icat etmede etkiliydi. Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin için makalesinde alıntı yaptı ve aslında Japonca konuşan vizyonerin kendisinin isimsiz kripto mucit olabileceğine dair bir spekülasyon bile vardı.

Stornetta, banka hesabı olmadan akıllı telefonlar üzerinden para gönderilmesine ve alınmasına olanak sağlayarak yeni bir dijital ödeme dönemi yaratmayı hedefleyen Electroneum’u inceledikten sonra, şirketin son kullanıcılar için değer sağlamaya yöneltilmesinden etkilendiğini söyledi.

Stornetta, Electroneum’un çekiciliğinin, “onu mahvetmeye çalışmak yerine düzenleyici ortamla bir arada var olma” arayışında olduğunu ve “kripto para biriminin yararlarını henüz deneyimlemeyen insanlar için gerçek kullanım davaları yaratma arayışından bahsetmediğini” ekledi.

Stalwart kriptografisi, hükümetleri ve düzenleyicileri benimsemeyi içeren pragmatik bir yaklaşım benimsemek ve tüketiciler için hemen değer yaratmak için uzun vadeli bir hırs, “daha ​​geniş blockchain alanındaki başarılı araştırmaların özüdür” dedi.

Bitcoin vs Electroneum

Stornetta’ya göre, Electroneum’un benzersiz satış noktası, bir ödeme sistemini banka ekonomisi ile nasıl birleştirdiğine yatıyor. Bankacı olmayanların engin örneklerinin zaten erişebildiği mobil cihazlarda nasıl kullanılabildiğinden bahsetmiyor.

Electroneum teklifi için talep olduğuna dair güçlü kanıtlara sahip. Güney Afrika’daki büyük büyümenin tadını çıkarmanın yanı sıra, Brezilya’da hızla büyüyen Electroneum’un ekibi, ETN’nin “var olan en güvenli kripto para birimi” olduğunu belirtiyor.

Her iki para da kripto para birimi topluluğunda kendi başlarına önemlidir. Birinin diğerinden daha iyi olduğu doğru değil. Electroneum ana kripto para birimini alıp dünyadaki bankasız kitlelere tanıtırken, Bitcoin gelecek yıllar için bir “değer deposu” olacak.

Şirket, önümüzdeki aylarda kripto para birimlerini dünyaya kabul edildikleri bir konuma getirecek sayısız diğer gelişmeyi açıklamayı planladığını belirtti.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın