Sponsorlu İçerik
Ocak 17, 2024

Optimizm (OP) ve Tether (USDT) Yatırımcıları, Yeni Proje Pushd’yi (PUSHD) Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Ethereum blockchain’inde inşa edilen en önemli projelerden biri muhtemelen Optimizm (OP)’dir. Optimizm (OP), geniş çaplı bir ölçeklendirme çözümüdür. 500 milyon doları aşan TVL’ye sahiptir ve 97 protokole ev sahipliği yapmaktadır.

Optimizm (OP), optimistik rolluplar sayesinde bu düzeyde ölçeklendirme başarısını yakalayabilir. Ethereum üzerine inşa edilen bir katman iki projesi olan Optimizm (OP), Ethereum’un sağladığı güvenlikten faydalanır ve karşılığında Ethereum ekosistemini ölçeklendirmeye yardımcı olur.

Web3’ün hedeflerinden biri fiat para birimlerini geride bırakmaktı, ancak şu an piyasanın oynaklığı nedeniyle bu pek popüler bir fikir değil. Peki ya fiat para birimini merkezi olmayan piyasada ticaret yapabilseydik? İşte Tether (USDT) arkasındaki fikir bu. Tether (USDT) ile kullanıcılar, Web3 dünyasının oynaklığı olmadan fiat para birimiyle ticaret yapabilirler.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Optimizm (OP) ve Tether (USDT) sahipleri, yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) projesini yakından inceliyor.

Yatırımcılar, Optimizm (OP) projesine yatırım yapmayı bıraktılar

Optimizm (OP), var olduğu yıllar boyunca iyi bir performans sergiledi, ancak yatırımcılar Optimizm (OP) ile olan ilişkilerini sürdüremeyeceklerini söylüyorlar. Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırım yapmak için detaylı araştırma yapılan Pushd (PUSHD)’yi inceledikleri aktarılıyor. Bu yeni proje geleceği belirsizdir, başarısızlık olasılığı bulunmaktadır. Optimizm (OP) rakamları etkileyici değil. Yazının yazıldığı son 24 saatte, Optimizm (OP) değerinde %6’lık bir düşüş yaşandı. Tüm zamanlara bakıldığında, Optimizm (OP) değeri %23 düştü. Optimizm (OP)’nin lansmanında katılan kullanıcılar en çok etkilenenler ve çıkmak için hamleler yapıyorlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Tether (USDT) kullanıcılarını kaybetmeye devam ediyor

Tether (USDT) harika bir fikir olmasına rağmen, Tether’den (USDT) kar beklentisi beklenmez doğruda dolara indeksli olduğundan sabit olarak durmaktadır. Tether (USDT), diğer kripto projeleri kadar karlı değil çünkü stabilcoin olmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Pushd (PUSHD) Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD), türünün ilk örneği olmak istiyor. Pushd (PUSHD), merkezi olmayan bir çevrimiçi pazar yeri olmayı hedefliyor. Amazon gibi ama merkezsizleşme sayesinde daha fazla güvenlik ve anonimlik sunmak istiyor. Pushd (PUSHD), kullanıcıları için birçok şey sunacağı iddia ediliyor. En hızlı para çekme ve yatırma işlemlerine sahip olacak. Ayrıca, düzenli çevrimiçi pazar yerlerinden çok daha düşük işlem ücretlerine sahip olacaklar. Kullanıcılar, karar alma sürecine bile katılabilecekleri iddia ediliyor. Proje yenidir ve başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Aktarılana göre piyasada ilk olmanın avantajıyla, Pushd (PUSHD) başarılı olabilecek mi belirsiz, yatırım kayıp riski taşımaktadır. Pushd (PUSHD) şu anda üçüncü ön satış aşamasında ve 0.06 dolar fiyatla satıldığı aktarılıyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?