Optimizm (OP), SEI ve BlastUP (BLP) 2024’te 25x Yapabilirler mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin ETF’leri SEC Başkanı Gary Gensler’in gözetiminde rekor kırarak kripto alanında olumlu tepkilere yol açtı. Bu önemli gelişme Optimism, SEI gibi kripto güç merkezleri için beklentileri artırıyor. BlustUP projesi ise geleceği başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Bu kriptolar 2024 yılında yükseliş yaşayabilecekler mi?

BlastUP Ön Satışı 1 Milyon Doları Aştı: Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen launchpad’i BlastUP, birkaç hafta içinde 1 milyon doların üzerinde para toplayarak baş döndürücü başlangıcıyla kısa süre önce kripto dünyasında ilgi gördüğü aktarılıyor. Bu proje ses getiriyor ve BlastUP’ın potansiyeli olacak mı olmayacak mı merak ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve yeni başlayanlar için zengin bir ödül sistemi sunduğu iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Şu anda BlastUP, dördüncü ön satış aşamasını yürütüyor ve BlastUP tokenlerini en düşük fiyattan sunduğu iddia ediliyor. Bu tokenları şimdi 0,05 dolardan satın aldığınızda, borsalar kabul ederse fiyatı yükselebileceği iddia ediliyor fakat geleceği belirsizdir.

İçerik göndericisine göre BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

İyimserlik Olumlu Görünümle 4,95 Dolar Direncine Yükseliyor

İyimserlik en yakın direnç seviyesi olan 4,32 dolar ‘ı aştı ve ikinci direnç seviyesi olan 4,95 dolar ‘a yaklaşıyor. Mevcut fiyatı 4,76 dolar olan bu yükseliş eğilimi, kısa vadede büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor. MACD ve 10 günlük ve 100 günlük Basit Hareketli Ortalama, pozitif fiyat hareketi olasılığını güçlendiren bir satın almaya işaret ediyor.

Diğer taraftan, en yakın destek seviyesinin 2,95 dolar ve hatta daha aşağıdaki ikinci destek seviyesinin 2,20$ olduğunu akılda tutmak aşağı yönlü bir risk anlamına gelebilir. RSI ve Stokastik’in her ikisi de nötr bir harekete işaret ediyor, bu da piyasanın tamamen yükseliş eğiliminden yana olmayabileceği anlamına geliyor. Bu veri noktalarının karışımı, İyimserlik için uzun vadede bir dereceye kadar ihtiyatlı olmayı önermektedir.

Sei Dalgalanması: Kısa Vadede Potansiyel Yükseliş, Uzun Vadede Belirsizlik

Sei’nin fiyatında bir günde yaşanan %210’luk ani artış, kısa vadede potansiyel olarak daha büyük bir yükseliş için konumlandırıyor. Sei şu anda 0,84 dolar seviyesinde bulunuyor ve 10 günlük Basit Hareketli Ortalaması olan 0,82 dolar ‘ı çoktan aşmış durumda. Bu ivmeyi sürdürmesi halinde, sırasıyla 1,05 dolar ve 1,27 dolar ‘lık en yakın ve ikinci direnç seviyelerini hedefleyebilir.

Uzun vadeli tahminler farklı bir tablo çiziyor. Bu cesaret verici yükseliş fiyat aktivitesine rağmen, MACD gibi yerleşik göstergeler ‘Sat’ öneriyor. Bu, Sei’nin son dalgalanmasının ardından bir düşüşle karşılaşabileceği, potansiyel olarak en yakın destek seviyesini 0,60 dolar ve hatta potansiyel olarak ikincisini 0,36 dolar olarak test edebileceği anlamına geliyor. Ancak, 100 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın 0,61 dolarda kalması güçlü bir desteğe işaret ediyor. Yükseliş ve düşüş perspektifleri arasındaki denge, Sei’nin uzun vadeli olasılıklarını açık uçlu tutuyor.

Sonuç

Hem İyimserlik hem de SEI, benzersiz eğilimleri ve görünümleriyle ilgi çekici kripto olasılıkları oluştururken, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi yoksa olamayacak mı merak ediliyor. Blast ekosistemi tarafından desteklenen BlastUP konsepti ve yapay zeka aracılığıyla Web3 araçlarını yenileme taahhüdü, kripto alanına hakim olma potansiyelini arttırdığı iddia ediliyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?