Şubat 3, 2024

Optimism (OP) ve Polkadot (DOT) Sahipleri, DeeStream Projesinin Geleceğini Araştırıyor!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), 2024 yılında başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. DeeStream (DST), dünyanın ilk merkezi olmayan video akış platformunu öncüleyerek blockchain teknolojisini getirmek istediği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, başarılı olup olmayacağı belirsizdir. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

Web 3 alanında hala yeni olan bir pazarda, DeeStream (DST) cesurca piyasaya sürüldü ve zaten yatırımcıları diğer projelerden kendi projelerine çekiyor.

Öncelikle, kripto para piyasasında Optimism (OP) ve Polkadot (DOT) hareketlerini takip edeceğiz ve ardından bu coin sahiplerinin neden cesur bir şekilde DeeStream (DST)’ye geçiş yaptıklarını inceleyeceğiz.

Optimism (OP) için Optimist Değil

Optimism (OP), son bir ayda fiyat değerinde %24,31’lik bir azalma yaşadı. Şu anda 2,94 dolar ve daha da düşebilme ihtimali olabilir.

Polkadot (DOT) Yakında Yükselebilir

6,78 dolarla, Polkadot (DOT) hala bir önceki aydan %21,10 daha az. Fakat yükseliş yaşama ihtimali olabilir.

DeeStream  Hareket Edebilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), içerik üreticilerinin dünya çapında sayısız hayranına ulaşmasını sağlamak için blockchain teknolojisini kullanmak isteyen bir video akış platformudur. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz DeeStream (DST), geleneksel akış platformlarına kıyasla en düşük ücretleri sunacağı belirtiliyor, bu da üreticilerin kar elde etmeden önce bankayı bozmalarına gerek olmadığı aktarılıyor.

Geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) hakkında benzersiz olan şey, video akışının geleceğine yeni bir yol açmasıdır. Video akışı pazarı çok haraketlidir ve sadece daha da büyüyebilir. Araştırmalara göre, izleyicilerin %44’ü canlı yayın nedeniyle daha az TV izlediklerini söylüyor ve canlı yayın pazarı 2027’ye kadar 247+ milyar doların üzerine çıkabilir. DeeStream geleceği belirsiz proje detaylı bilgi araştırılmalıdır. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre presale token sahipleri, Optimism (OP) ve Polkadot (DOT) yatırımcıları tarafından proje yakından incelenecek, aktarılana göre proje özelliklere erken erişim gibi platformdan önemli ölçüde faydalanır.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?