Onlarca Altcoin için Büyük Gün: İşte Yaşanacaklar

9 Ağustos 2022 günü onlarca altcoin için oldukça hareketli geçecek bir gün olmaya hazırlanıyor.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere, listede yer alan onlarca altcoin farklı etkinliklerde kullanıcılarıyla bir araya gelecek.

 • Blockchain Futurist Konferasnsı bugün Toronto, Kanada’da gerçekleştirilecek ve yarına kadar sürecek. Etkinliğinde 23 farklı altcoin katılacak.
 • Hedera (KBAR) ise ana ağında bir yükseltme yapacak V.027.x’e geçecek.
 • World Mobile Token (WMT) ise “erken staking” yapan kullanıcılarının Temmuz ayı ödüllerini dağıtacak.
 • Tenup (TUP) Bitget tarafından listelenecek.
 • Lilly Finance (LY) ise BitMart tarafından listelenecek.
 • Klaytn (KLAY) de listelenme heyecanı yaşayan bir diğer altcoin. KLAY, bugün Digifinex tarafından listelenecek.
 • Alpha Quark (AQT) ise BitYard ile Telegram’da düzenleyeceği soru-cevap etkinliğinde topluluğuyla bir araya gelecek.
 • Enzyme (MLN) de topluluğuyla bir araya gelecek ve ekosistemde yaşanan gelişmeleri paylaşacak.
 • Vega Protocol (VEGA) de bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Metafluence (METO) da gerçekleştireceği canlı yayın ile alpha aşamasındaki testler hakkındaki soruları cevaplayacak.
 • Aura Network (AURA) ise önde gelen MEXC Global borsası tarafından listelenecek.
 • Metarun (MRUN) topluluğuyla bir aya geldikten sonra çeşitli etkinlikler düzenleyecek ve güncellemesini aktif edecek.
 • Rebel Bots (RBLS) ise oyunu hakkında bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Reserve Rights (RSR) de Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Celer Network (CELR) PStake ile bir soru-cevap etkinliği düzenlerken, Ergo (ERG) FMFW.io ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.