Önder Bitcoin Borsası BtcTurk: Sevenlerine Yönelik Yeni Bir Ürün Ortaya Koydu!

  • Türkiye’de ilk defa ortaya çıkan ve gün geçtikçe en büyük Bitcoin ve Altocin borsası olarak yerini alan BtcTurk, yeni bir ürünle sevenleriyle buluştu!

Birkaç gün öncesinde “Bitcoin 2140” adındaki podcast’te bulunan BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek, kripto para takipçilerine yönelik ortaya koyulacak yeni bir gelişmeyi açıkladı.

BtcTurk Pro takipçilerinin ilgisini toplayabilecek çeşitli özelliklerin platforma ekleneceğini dile getiren Özbek, “Artık Pro kullanıcılarımız bir karta sahip olacak,” dedi. Özbek’in anlattıklarına göre kullanıcılar söylenen kart ile BtcTurk üzerindeki bakiyeleri ile alışveriş yapabilecek. Bu sayede borsa kullanıcıların hayatlarına kolaylık kazandırabilme şansı elde edecek. Aynı zamanda Bitcoin ve Altcoin’lerin kullanımı ve daha çok kabul edilmesi için bu önemli bir proje olabilir. Özbek’in söylediklerine göre kartın da tam açıklaması yakın bir zamanda gerçekleştirilecek.

Ödemeler Kripto Para Kullanılarak Yapılmayacak!

Elif Eda Özbek’in tanıtımlarına göre BtcTurk Pro Kartı ile kullanıcılar, borsa üzerindeki Türk Lirası bakiyelerini kullanarak işlem yapma olanağına sahip olacak. Kısacası daha kripto para kullanımı için hala bir açıklama gelmedi. Fakat BtcTurk üzerinde likidite sorunu bulunmamasından kaynaklı kullanıcılar kripto paralarını saniyeler içerisinde Türk Lirası haline getirerek alışverişlerini tamamlayabilecekler.

BtcTurk, Polkadot Desteği Mi Alacak?

Yeni çıkan coin listelemelerine ait dikkatli bir davranış gösteren borsa, yakın zaman içerisinde Cardano’yu (ADA) listelemişti. ADA/TRY alım ve satım hareketlerini 11 Kasım tarihinde başlatmıştı. Fakat BtcTurk, platform üzerine yeni altocoin eklemeleri gerçekleştirebilir. Pazarlama Direktörü Özbek “Eklemeler devam ediyor, Tron, ADA’dan sonra şimdi de Polkadot bekliyoruz,’” açıklamasını yaptı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.