Önder Bitcoin Borsası BtcTurk: Sevenlerine Yönelik Yeni Bir Ürün Ortaya Koydu!

0
421
  • Türkiye’de ilk defa ortaya çıkan ve gün geçtikçe en büyük Bitcoin ve Altocin borsası olarak yerini alan BtcTurk, yeni bir ürünle sevenleriyle buluştu!

Birkaç gün öncesinde “Bitcoin 2140” adındaki podcast’te bulunan BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek, kripto para takipçilerine yönelik ortaya koyulacak yeni bir gelişmeyi açıkladı.

BtcTurk Pro takipçilerinin ilgisini toplayabilecek çeşitli özelliklerin platforma ekleneceğini dile getiren Özbek, “Artık Pro kullanıcılarımız bir karta sahip olacak,” dedi. Özbek’in anlattıklarına göre kullanıcılar söylenen kart ile BtcTurk üzerindeki bakiyeleri ile alışveriş yapabilecek. Bu sayede borsa kullanıcıların hayatlarına kolaylık kazandırabilme şansı elde edecek. Aynı zamanda Bitcoin ve Altcoin’lerin kullanımı ve daha çok kabul edilmesi için bu önemli bir proje olabilir. Özbek’in söylediklerine göre kartın da tam açıklaması yakın bir zamanda gerçekleştirilecek.

Ödemeler Kripto Para Kullanılarak Yapılmayacak!

Elif Eda Özbek’in tanıtımlarına göre BtcTurk Pro Kartı ile kullanıcılar, borsa üzerindeki Türk Lirası bakiyelerini kullanarak işlem yapma olanağına sahip olacak. Kısacası daha kripto para kullanımı için hala bir açıklama gelmedi. Fakat BtcTurk üzerinde likidite sorunu bulunmamasından kaynaklı kullanıcılar kripto paralarını saniyeler içerisinde Türk Lirası haline getirerek alışverişlerini tamamlayabilecekler.

BtcTurk, Polkadot Desteği Mi Alacak?

Yeni çıkan coin listelemelerine ait dikkatli bir davranış gösteren borsa, yakın zaman içerisinde Cardano’yu (ADA) listelemişti. ADA/TRY alım ve satım hareketlerini 11 Kasım tarihinde başlatmıştı. Fakat BtcTurk, platform üzerine yeni altocoin eklemeleri gerçekleştirebilir. Pazarlama Direktörü Özbek “Eklemeler devam ediyor, Tron, ADA’dan sonra şimdi de Polkadot bekliyoruz,’” açıklamasını yaptı.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın