Önde Gelen Kripto Borsası Coinbase’in Büyük Hazırlığı!

0
347

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase’in bu yıl kadar erken gelebilecek bir hazırlık içinde olduğu bildirildi. Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, ABD borsalarında işlem görmeyi planlıyor.

Bu hareket, Coinbase’i halka açık ilk ABD merkezli kripto para birimi borsası yapacak, ancak liste ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) onayını gerektirecektir. Reuters’e göre, bir kaynak borsada geleneksel bir halka arz (IPO) yerine doğrudan bir listeme olduğunu düşünüyor.

Coinbase henüz SEC ile yayınlanma niyetinine dair bir girişimde bulunmadı ancak yatırım bankalarına ve hukuk firmalarına ulaştı.

2012 yılında kurulan Coinbase’in şu anda 35 milyondan fazla kullanıcısı var, bu kullanıcıların hem Coinbase platformunda hem de Coinbase Pro platformunda çeşitli kripto varlıkların ticaret yapmalarına olanak sağlanıyor. CryptoCompare’nin Haziran 2020 Borsası İncelemesi, Coinbase’in Mayıs ayında işlem hacmine göre en büyük üçüncü seviye kripto borsası olduğunu gösterdi ve OKEx ve Binance’ın gerisinde ay boyunca 6.86 milyar dolarlık kripto ticareti yaptı.

Cointelegraph’ın paylaştığı bilgilere göre borsa, muhtemelen halka arz hazırlığı için, finansal düzenleyicilerle aralarındaki ilişkileri yönetmek üzere şirkette yeni bir hukuk müşaviri göreve başladı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın