Önde Gelen Kripto Borsası Coinbase’in Büyük Hazırlığı!

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase’in bu yıl kadar erken gelebilecek bir hazırlık içinde olduğu bildirildi. Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, ABD borsalarında işlem görmeyi planlıyor.

Bu hareket, Coinbase’i halka açık ilk ABD merkezli kripto para birimi borsası yapacak, ancak liste ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) onayını gerektirecektir. Reuters’e göre, bir kaynak borsada geleneksel bir halka arz (IPO) yerine doğrudan bir listeme olduğunu düşünüyor.

Coinbase henüz SEC ile yayınlanma niyetinine dair bir girişimde bulunmadı ancak yatırım bankalarına ve hukuk firmalarına ulaştı.

2012 yılında kurulan Coinbase’in şu anda 35 milyondan fazla kullanıcısı var, bu kullanıcıların hem Coinbase platformunda hem de Coinbase Pro platformunda çeşitli kripto varlıkların ticaret yapmalarına olanak sağlanıyor. CryptoCompare’nin Haziran 2020 Borsası İncelemesi, Coinbase’in Mayıs ayında işlem hacmine göre en büyük üçüncü seviye kripto borsası olduğunu gösterdi ve OKEx ve Binance’ın gerisinde ay boyunca 6.86 milyar dolarlık kripto ticareti yaptı.

Cointelegraph’ın paylaştığı bilgilere göre borsa, muhtemelen halka arz hazırlığı için, finansal düzenleyicilerle aralarındaki ilişkileri yönetmek üzere şirkette yeni bir hukuk müşaviri göreve başladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.