Önde Gelen Borsalardan Meme Coin Adımı: Popüler Varlık Listelendi!

Önde gelen kripto para borsası Bitrue, kısa süre önce Cardano meme coin’i SNEK ‘in benimsenmesi devam ederken ön plana çıkardı. Borsadan gelen hamlede listeleme müjdesi de yer alınca görünürlük ve ilgi daha da yükseldi. Burda USDT paritesiyle işlemleri direkt olarak aktif ettiğini duyurdu.

Duyurudan kısa bir süre sonra Bitrue, SNEK’i özel bir tweet dizisinde öne çıkararak meme coin’in nihai vizyonunu ve adanmış ve canlı topluluğunu vurguladı. Bitrue, bu hayati topluluk desteğinin meme coin‘in başarısını katalize edeceğini vurguladı.

“Cardano’daki en soğuk meme coin” olarak adlandırılan SNEK, piyasaya sürülmesinin ardından sadece bir ay içinde hızla gelişen bir kripto topluluğuna sahip oldu. Token, Twitter’da 18,5 binden fazla takipçisi ve resmi Discord sunucusunda 5,9 bine varan üyesiyle anında başarıya ulaştı. Kripto dünyasında hakim olan meme coin trendi bu ivmeyi daha da güçlendirdi.

SNEK Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Değerini kısa sürede arttırmayı başaran meme coin, güçlü bir topluluk yakalamayı başardı. SHIB ve DOGE gibi varlıkları takip etmeye çalışan varlık, beklentileri karşılayabilirse güzel günler kapıda olabilir.

Bitrue listelemesi, Hong Kong merkezli bir borsa olan CoinEX’in varlığı %22’lik bir rallinin ortasında listelemesinden kısa bir süre sonra geldi. Binance ayrıca geçen ay meme coin için özel bir kılavuz yayınlayarak bir listeleme spekülasyonlarını tetikledi.

Meme Coin'den Dikkat Çeken Binance Ortaklığı: İşte Detaylar!

Ayılar fiyatta baskı yaratmaya devam etse de fiyat yükselmeye devam ediyor. 18 Mayıs’ta dip seviyelerini kaydeden varlık, toplamda %905 artış kaydetmeyi başardı.

Basın saati itibariyle SNEK, 88,7 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,00116 dolardan işlem görüyor. SNEK’in en ilginç özelliklerinden biri, diğer meme coinlere kıyasla nispeten düşük dolaşımdaki arzıdır. Varlığın arzı şu anda 76 milyar seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.