OMG Network’un Dikkat Çeken Yükselişi! Fiyat Neden Yükselişe Geçti?

OMG Network, piyasadaki tüm coin’lerden daha iyi performans gösteriyor ancak aynı zamanda olası bir tersine dönmenin geleceğinin de sinyalini veriyor. Dijital varlık, CoinMarketCap’te ki 1 milyar dolarlık piyasa değeri ile 23. sırada yer alıyor.

OMG, bu hafta 7.00 dolar seviyesine ulaşarak %250’lik olağanüstü bir fiyat artışı gördü. Beklenmedik bir büyümeydi dolayısıyla artış tüm piyasayı şaşırttı.

Coin, haftaya 2.00 dolar seviyesinin altında işlem yaparak başlamıştı. Oradan 3.50 dolara ulaşana kadar yükselmeye devam etti. Dün OMG 5,71 dolar direnç seviyesine ulaşmak için 3,50 doların üzerine çıktı. Bugün ise, 9.40 dolara kadar yükselirken 5.71 dolar direncinin üzerine çıktı. Kripto para o zamandan beri, mevcut 7.00 dolar seviyesine doğru önemli ölçüde geriledi.

Alıcılar tekrar harekete geçerse, ilk direnç seviyesi dolarda yer alıyor. Bunu, sırasıyla 8.70 dolar, 9 dolar, 9.40 dolar ve 10 dolarlık direnç seviyeleri takip ediyor. 10 dolarün ötesinde, ilave direncin 10.40 dolar, 11.42 dolar ve 11.70 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Öte yandan, destek 6.22 dolar, 5.70 dolar, 5.00 dolar ve 4.37 dolar seviyelerinde yer alıyor.

OMG Neden Yükseldi?

Tether, ETH’deki maliyetlerin yüksek olması ve blockchain’deki sıkışıklık nedeniyle USDT işlemlerini Omise Network (OMG) ile yapacağını bildirdi. Söz konusu gelişme hakkında konuşan OMG Network CEO’su Vansa Chatikavanij, “Bugün ETH’deki aynı işlemi, maliyetinin üçte biri karşılığında yapan ve saniyede binlerce işlemi destekleyen OMG ile Tether’in anlaştığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Piyasadaki temel sorunları ele alan çözümlerimizin, açık finansal hizmetlerimizin daha fazla büyümesi ve benimsenmesinin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Gelişmenin duyurulmasının ardından fiyat hızla harekete geçti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.