Nisan 14, 2022

Nisan Ayında Satın Alabileceğiniz En İyi Altcoin Bu Olabilir

Kripto para piyasaları son birkaç gündür bir düşüş yaşıyor ve bu nedenle potansiyeli yüksek projelere katılmak ve kâr elde etmek için oldukça iyi fırsatlar görülebilir. Trader’lar bu düşüşler sırasında hangi altcoin’e yatırım yapmak istedikleri konusunda oldukça kararsız durumdalar.

CryptoBusy isimli kanalın sunucusu Tom, trader’ların dikkatini çekebilecek ve Nisan ayında alınabilecek bir altcoin’i paylaştı.

Ripple (XRP)

Nisan ayında satın almaya uygun, büyük bir potansiyel taşıyan altcoin Ripple (XRP). Ripple Labs Inc. tarafından oluşturulan XRP, bir kripto para olma özelliğinin yanı sıra aslında bir ödeme sistemi olarak da hizmet görüyor. XRP ise bu küresel ödeme sistemi için oluşturulmuş dijital bir varlıktır. Ripple’ın hedefi tahmin edilebileceği gibi bankalar tarafından yürütülen para transferlerine rakip olmak.

XRP, kullanıcıların çok düşük bir maliyetle para göndermesine izin vererek perakende müşterileri ve bankaların potansiyel ilgisini çekiyor. Ripple’ın iddiası, beş saniyenin altında işlem kesinliği sunarken küçük işlem maliyetlerine sahip olması.

SEC ile aralarında devam eden davayla sık sık gündeme gelen Ripple, bu davayı kazanması halinde aslında ne kadar önemli bir proje olduğunu kanıtlayabilir. Davanın tamamlanması halinde ABD’nin en önemli kripto para borsası Coinbase, XRP’yi yeniden listeleyebilir ve bu listelemenin sonucunda fiyat artışının yaşanmaması olanaksızdır.

SEC’in ek keşif konusundaki pozisyonu için son tarih 15 Nisan olarak belirlendi. Yani 15 Nisan ve ortak önerilen zamanlama düzeni 22 veya 22 Nisan 2022, Nisan XRP için çok ilginç bir ay olacak. Bu ay boyunca XRP için pek çok şey ısınıyor.

Öte yandan Ripple için bazı bilgilerin de yayıldığını görüyoruz: Michael Jordan NFT, XRP Ledger’a gelecek. Bu da XRP Ledger için büyük bir kullanım durumunu tanımlıyor.

ripple xrp

Ripple fiyatı, haber hazırlanırken 0,72 dolar olarak kaydedildi. 0,7 dolara doğru başka bir yeniden testin de beklendiğini hatırlatalım.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : azcoin news


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.