Haziran 11, 2022

NFT Projesine Destek Veren Shiba Inu’da İşler İyi Gitmiyor

Shiba Inu, ünlü fast-food zinciri Welly‘nin ödül olarak sunacağı ilk NFT projesine güç verdi. NFT projesinin ‘mint aşaması’ 9 Haziran tarihinde başladı.

Shiba Inu, ekosistem için önemli bir NFT projesi başlatmış olsa da yerel token SHIB için işler pek iyi gitmiyor. Ünlü meme coin fiyatı istenilen seviyede toparlanamadığı için fiyattaki düşüş trendi devam edecek gibi görünüyor ve analistlere göre bu düşüş %20’ye varabilir.

[irp posts=”45618″ name=”Shiba Inu’dan (SHIB) Dikkat Çekici Ortaklık: Ana Akıma Ulaştıracak!”]

Shiba Inu, Kullanıcılarını Web3’te Fast Food Yemeye Davet Etti

Adrian San Vicente tarafından tasarlanan “Eat Wellys” NFT koleksiyonu, her biri farklı niteliklere ve kombinasyonlara sahip 10.000 NFT içeriyor. NFT’ler arasında normal, nadir ve benzersiz olmak üzere toplam 140 nitelik bulunuyor ve basım farklı aşamalarda gerçekleştirilecek.

Mint’in birinci aşaması 9 Haziran 2022’de UTC saatiyle 20:00’de ve on iki saatlik bir süre içinde başlatıldı, LEASH ve Shiboshi sahipleri, hisse senedine kilitlenmiş olsa bile Welly NFT‘leri basabiliyor. Aşamanın son on iki saatinde, BONE ve Shiba Inu sahipleri fast-food NFT’leri basmaya özel olarak davet edilirken. İkinci aşama, birinci aşamanın sonunda başlatılacak ve üçüncü aşama, halka açık bir satış şeklinde gerçekleştirilecek.

NFT projesi, Shiba Inu tarafından desteklenen, gerçek dünyadaki bir işletme olan Welly food ortak ile doğrudan bağlantılı ilk koleksiyon olduğu için ekosistem için önem arz ediyor. Koleksiyon, eşler arası bir pazar yeri olan OpenSea’de satışa sunuldu.

Yaşanan bu olumlu gelişmeye rağmen fiyatta bir toparlanma görmeyen analistlere göre Shiba Inu fiyatı daha fazla düşüş kaydedebilir. Analistlere göre fiyat bu düşüş trendinin sonrasında %20 değer kaybedebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.