Nexo CEO’su: 2020’de Bitcoin Fiyatı 50 Bin Dolara Kolayca Çıkabilir

Kripto para endüstrisinin popüler platformlarından Nexo CEO’su Antoni Trenchev, Bitcoin fiyatıyla ilgili tahminlerini paylaştı.

Antoni Trenchev, Bloomberg’e verdiği röportajda Bitcoin’in başlangıçtan beri yaşadığı fiyat artışıyla ilgili konuştu ve bu artışı başka hiçbir varlıkta görmediğini söyledi. Bitcoin’e övgüler yağdıran Trenchev, “Bitcoin, genel piyasadan bağımsız, muhteşem bir varlık.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Bitcoin’in geçmişten bu yana değerini katladığını söyleyen Antoni Trenchev ilginç bir benzetme yaptı:

“Bitcoin inanılmaz oranlarda kar getiriyor. Öyle ki buna benzer bir şeyi en son USD, 1920’lerde Alman Markı karşısında değer kazanırken görmüştük.”

Trenchev, yaptığı bu benzetme de 2017 yılındaki Bitcoin’in 20 bin dolara yükselişini kastediyor. Aynı yükselişin bu yıl da yaşanacağını düşünen Trenchev, Bitcoin fiyatının bu yıl 50 bin dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Antoni Trenchev gibi fiyat konusunda iyimser olan analistler var ve bazıları halving sonrası bir yükseliş yaşanacağına inanıyor. Bununla birlikte Bitcoin, son 24 saat içerisinde yüzde 2,5 değer kazanarak fiyatını 7.300 dolara taşıdı. Yazının kaleme alındığı saat itibariyle yaklaşık olarak 7.334 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.