NEO’da Kritik Gelişme!

0

NEO, Ölçeklenebilirliği Artırmak için Celer Ağını Entegre Etme Konusunda Görüşmelerde

Blockchain projesi NEO, ölçeklenebilirliği geliştirmek için Celer Network’ün (CELR) iki katmanlı ölçeklendirme protokolünü entegre etmeyi düşünüyor.

Sektör odaklı bir haber kaynağı olan Crypto Briefing’in 17 Ağustos’ta bildirildiği gibi, NEO’nun Eco Growth’un müdürü John Wang, Celer ile entegrasyonun tartışılmakta olduğunu söyledi. Celer’in platformu hem ödemeler hem de genelleştirilmiş off-chain akıllı sözleşmeler için off-chain işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlayan bir çözümdür.

Ağ üzerinden değer aktarmak için, Celer yerel CELR kartlarını kullanır. Rapora göre, topluluk üyeleri Celer’in Bitcoin’in (BTC) Network Lightning’den on beş kat daha hızlı olduğunu söylüyor. Wang, gelişmeyi yorumlayarak şunları söyledi:

“Bir public (açık) blockchain bir para biriminden daha fazlasıdır: insanların bir şey yapmasını sağlamak için birçok kullanıcının kendisine gelmesi için altyapıya sahip olması gerekir.”

Ölçeklendirme İçin Yeni Umutlar

Büyük Kripto borsası Binance’in token çıkarma platformu Binance Launchpad, Ocak ayında BitTorrent (BTT) token satışı ve Fetch.AI (FET) token satışı gibi diğer iki coin teklifinin ardından 4 milyon dolarlık CELR token satışı gerçekleştirdi.

Ağustos ayının başlarında, blockchain tabanlı ademi merkeziyetçi uygulama platformu (DApps) Tron (TRX), Tron ana ağının sözde sınırsız ölçekleme kapasitesini artırmak ve sağlamak için tasarlanan bir yan ölçekleme çözümü olan V1.0 kodunu piyasaya sürdü. Bu, DApp’lerin daha az enerji tüketmesine ve Tron’da daha yüksek güvenlik ve verimlilikle çalışmasına izin verecek.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın