Sponsorlu İçerik
Şubat 13, 2024

Neden Polygon (MATIC) ve Binance Coin (BNB) Balinaları Bu Pullix (PLX)’i Araştırıyor?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Polygon (MATIC) ve Binance Coin (BNB) yükseliş trendi yaşarken, bazı balinalar portföylerine eklemek için alternatif projeler aramaya devam ediyor. Bu durum şaşırtıcı değil çünkü yatırımcılar genellikle büyük karlar getirebilecek projeler arıyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pullix’in, Polygon (MATIC) ve Binance Coin (BNB) yatırımcıları yeni tokeni yakından inceliyorlar. Yeni DeFi parası geleceği belirsiz olan PLX, projenin kripto piyasasını merkezi ve merkezi olmayan borsaların özelliklerini birleştiren hibrit bir ticaret platformu sunmak istiyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, başarısız olabilir.

Pullix (PLX), Proje Daha Fazla Kabul Görürken Balina Girişleri Görüyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Polygon ve Binance Coin hala yükselişteyken, bazı balinalar varlıklarını çeşitlendirmek ve gelecekteki karlar için pozisyon almak üzere Pullix’i keşfetmeye başladı. Yatırımcılar, merkezi ve merkezi olmayan borsaların özelliklerini birleştiren hibrit bir ticaret sistemine sahip Pullix platformunun doğruluğu hakkında bilgi topluyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Platform, yatırımcıların üçüncü taraf müdahalesine ihtiyaç duymadan varlıklarına tam erişim sağlayacakları bir vekâletsiz borsa olacağı iddia ediliyor. Tüm bunların üzerine, Pullix ayrıca güçlü bir güvenlik sistem, işlemlerde sıfır komisyon ve likidite sağlayacak. Bu özelliklerle, Pullix farklı projelerden yatırımcıların akınına uğradı ve ön satışın başlangıcından bu yana 5 milyon doların üzerinde fon topladı. Kesin değildir proje başarısızda olabilir.

İçerik göndericisinin aktardığına göre toplamda 15 bin katılımcı projeye katıldı ve 80 milyon PLX tokeni satıldı. Pullix platformunun yerel tokeni olan PLX, bir ERC20 tokeni olup, ön satışın 7. aşamasında ve token sadece 0.10 dolar karşılığında satıldı. Tokenin erken alıcıları %150 ROI gördü ve proje ekibi projenin başlamasına 70 gün kala daha iyi ROI öngörüyor. Kesin değildir, başarısızda olabilir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix kar paylaşım modeli aracılığıyla, PLX token sahipleri platformdan elde edilen günlük gelirin bir yüzdesini kazanacak. Ön satışın sonunda, satın alınmamış kalan tokenler büyük bir etkinlikte yakılarak dolaşımdaki tokenlerin stabilizasyonu sağlanacağı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Polygon (MATIC) Artış Gösteriyor Fakat Yetersiz

Son zamanlardaki Polygon (MATIC) yükseliş eğilimi, yatırımcıların başka yerlere yatırım aramasını engellemedi. Polygon fiyatı, yılın başından bu yana bir yükseliş trendi gösterdi ve geçen ay %5.90 artış yaşadı. Bu eğilim haftalık grafiklerde de kabul edildi ve %6.15’lik bir artış gösterdi.

Polygon ticaret hacmi yıl boyunca pek bir aktivite göstermedi ve token birkaç hafta içinde 1 dolar direnç seviyesine ulaşmakta zorlandı. Bu nedenle, birçok Polygon balinası beklenen boğa koşusunda yeni projeler ve kripto paralar üzerinde araştırmalar yapıyor.

Yatırımcılar, Binance Coin (BNB) Olumlu Piyasa Koşullarına Rağmen Yeni Arayışlardalar

Binance Coin (BNB), boğa hissiyatını takip eden en üst kriptolardan biri olmasına rağmen, yatırımcılar ekstra kazanç sağlayacak coinler arıyor. Bu durum şaşırtıcı değil çünkü Binance Coin kalibresindeki tokenler genellikle yüksek giriş noktalarına sahiptir ve yüksek piyasa değeri nedeniyle olağanüstü şekilde artma potansiyeline sahip değildir.

Binance Coin fiyatı geçen ay %7 artış gösterse de, olağanüstü bir artış gerçekleştirme eğilimi sınırlıdır.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?