NEAR ile Ortaklık Kuran Altcoin Rekorlar Kırıyor

0
NEAR ile Ortaklık Kuran Altcoin Rekorlar Kırıyor

2015 yılından beri aktif olarak hizmet veren spor uygulaması Sweat Economy (SWEAT), bir süredir beklenen Near Protocol’deki (NEAR) blockchain tabanlı versiyonunu tanıttı.

Sweat Economy (SWEAT) ekibinin sosyal medya hesaplarında ve resmi blogunda paylaştığı resmi duyuruya göre, uygulama ve token SWEAT, Near Protocol (NEAR) üzerinde yayınlandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere NEAR tabanlı yardımcı program belirteci, 13,5 milyon cüzdan arasında dağıtıldı. SWEAT, son günlerde dünya genelinde 51 ülkede en çok indirilen fintech uygulaması oldu.

Ayrıca uygulama dünyanın çeşitli bölgelerinde 115 ülkede ilk 5’e girdi.

Kullanıcılar arasında toplam 4,7 milyar token dağıtıldı. Token oluşturma etkinliğinin (TGE) ardından 72 saat içinde 2 milyondan fazla kullanıcı Sweat Wallet uygulamasını indirdi ve etkinleştirdi.

SWEAT, Eylül Ayında Rekorlar Kırıyor

Projenin kurucu ortağı Oleg Fomenko, bu sürümün tüm Web3 segmenti ve platformunun küresel olarak benimsenmesi için önemini vurgulayarak şu sözleri kaydetti:

“Geçtiğimiz hafta, ilk kuruluş hedefimizin gerçekleşmesi olarak Sweat Economy ekibi için yalnızca bir dönüm noktası haftası değildi, aynı zamanda Web3 için hem hareket ekonomisinin doğuşuna hem de milyonlarca yeni kullanıcının kripto varlıklara kitlesel katılımına tanık olduğumuz tarihi bir haftaydı. Tüm ortaklarımıza ve destekçilerimize ve bu ürün ve lansman için çok sıkı çalışan inanılmaz ekibe en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu vurgulamak istiyorum. Gerçek bir merkezi olmayan hareket ekonomisi yaratarak dünya çapında milyonlarca insanı daha sağlıklı hale getireceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Ayrıca, token satışı, Web3 tarihindeki en hızlı ilk merkezi olmayan değişim teklifi (IDO) oldu: 15 dakikadan daha kısa bir sürede 1 milyon doların üzerinde eşdeğeri satıldı.

Büyük duyurular, perakende trader’ların SWEAT’e olan ilgisini hızlandırdı ve ticaret operasyonlarının ilk haftasında, SWEAT hacmi 500 milyon dolar seviyesini aşmasına yardımcı oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın