Nisan 7, 2020

NBA Oyuncusundan Chainlink’e Destek

Kris Humphries, 2004’ten 2017’ye kadar ligde oynayan eski bir NBA yıldızıdır. 2010 yılında Kim Kardashian ile yaptığı yüksek profilli ve kısa ömürlü evliliğiyle de onu tanıyabilirsiniz. O da Chainlink’in (LINK) hevesli bir hayranı mı?

Görünüşe göre kripto para birimi endüstrisini tam olarak desteklemeye geldi. Son zamanlarda Chainlink’e verdiği desteği dile getiriyor.

Son bir tweet’te, takipçilerine dünyanın yakında akıllı sözleşmelere dayanacağını söylüyor.

Chainlink, merkezi olmayan, güvenli bir şekilde akıllı kişilere veri getiren tek çözümdür.

Bu, Chainlink’e verdiği desteği dile getirdiği iki tweet’ten biriydi. LINK hayranlarının destekleri gecikmedi ve aralarında bir başka önemli destekçiye sahip olmaktan mutluluk duyuyorlardı.

LINK Fiyat

Geçen ay, LINK fiyat faaliyetlerinde bazı sıkıntılar yaşadı. 12 Mart’ın kanlı pazar gününde, Binance’de 0 Dolar’a yakın düştü. Mart ayı başlarında neredeyse 5,00 Dolar’a dokunmasına rağmen kısa bir süre sonra 1,68 dolar’a indi. Ancak, bu ay bir toparlanma kaydediyor gibi görünüyor. Yazma sırasında, gün içi performansı %18 ve şu anda 2.85 Dolar civarında işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.