NASA, İş İlanında “Kripto Paralara” Yer Verdi!

0

Amerikan Uzay Ajansı NASA, bir iş ilanı açtı. Bu gayet doğal dünyanın en büyük ajanslarından biri olan NASA bünyesinde binlerce insan çalışıyor. Ama bu ilanın dikkat çeken noktası ise kripto paralar ile olan alakası. NASA açtığı iş ilanında, işe alacağı kişide olması gereken özellikler bölümüne DLT ve kripto paralara da yer verdi.

NASA açtığı iş ilanında gerçekten güncel ve çağın gerektirdiklerine uygun kişisel özellikler ve yönelimler istiyor. Big data yönetimi, istatistik, analiz, yapay öğrenme, nesnelerin interneti gibi süreçlere ek olarak blockchain teknolojisi ve kripto paralar da gelecek için önemli bir konu olmaya başladı. NASA’nın açtığı iş ilanında kripto para ve DLT konusuna vurgu yapması kripto para dünyasında da geniş bir yankı uyandırdı.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance şirketinin CEO’su Zhao, konuyla ilgili twitterdan bir açıklama yaptı. Zhao, ” ilerde bir iş bulmak istiyorsanız blockchain teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmanız, çok kritik bir öneme sahip olabilir” dedi.

Bildiğimiz üzere NASA dünyanın en teknolojik ürünlerini üreten bir uzay ajansı. Blockchain teknolojisi bu konuda NASA’ya büyük destek veriyor. Kurum geçtiğimiz ocak ayında hava trafiği konusunda blockchain ile bir sistem geliştirmiş ve konunun güvenliğini arttırmıştı.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın