Sponsorlu İçerik
Şubat 11, 2024

Monero (XMR) Yatırımcıları Tedirgin, Chainlink (LINK) Sahipleri Kazançlarının Tadını Çıkarırken, Pushd (PUSHD) Ön Satışı Araştırılıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Chainlink (LINK) pozitif bir piyasa sonucu göstermekte, geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Bu yeni tamamen merkeziyetsiz platform, kullanıcıların ürünlerini listeleyip satın almak isteyenlerle bağlantı kurmalarını sağlayacak. Pushd’ın (PUSHD) fikri, tüccarların piyasa ticaretini zorlaştıran aracılar konusunda daha az endişe duyduğu basitleştirilmiş bir pazar yeri yaratmak hakkında. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

İçerik göndericisine göre Pushd (PUSHD) ile alım satım ve token takası daha kolay hale getirilmiş olup, müzayedede kullanıcılar ürünlerini, başlangıç fiyatlarını, kabul ettikleri para birimlerini listeleyebilir ve müzayede başlar. Kesin değildir, başarısızda olunabilir.

Monero’nun (XMR) mevcut piyasa performansı, yatırımcılar ve sahipler için büyük bir piyasa problemi oluşturmuştur. Bugün itibarıyla Monero (XMR), 83 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi ve %3.448’lik bir piyasa düşüşü ile 118.57 dolar fiyatından işlem görmektedir. Bu yatırımcılar için Chainlink (LINK) istikrarsız ve daha iyi bir piyasa seçeneği değildir. Chainlink (LINK) son 24 saatte %0.56 oranında hafif bir artış göstermiştir. Token şu anda 20 doların altında, 18.21 dolardan işlem görmekte ve 462 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi ile Monero’dan (XMR) çok daha iyi durumdadır.

Monero (XMR), aşırı düşüş eğilimiyle çakılıyor

Monero (XMR) sahipleri, işlemleri üzerinde gizliliğe ve bir varlıktan diğerine değiştirilebilir fungibiliteye sahiptir. Geçen hafta ve son 24 saatte Monero (XMR), piyasa fiyatı ve günlük işlem hacmi açısından akranlarına kıyasla sürekli düşüş göstermiştir. Tokenin piyasa aktiviteleri %10.20 düşmüş ve piyasa son yedi günde %27.50 düşmüştür. Bu oranda Monero (XMR), global kripto piyasasında çok kötü performans sergilemektedir.

Bu Monero (XMR) düşüşü, Binance’in tokeni delist etme duyurusu arasında gerçekleşti. Pazar analizine göre, analistlere göre, çok fazla gelecek ROI göstermiyor. Bazı Monero sahipleri Pushd (PUSHD) hakkında detaylı bilgi topluyor.

Chainlink (LINK) sahipleri, büyük volatilite arasında kazanç sağlıyor

Chainlink (LINK) Labs, (LINK)’i 2014 yılında açık kaynak protokolü olarak geliştirdi. Piyasa aktivitelerinde keskin bir düşüş yaşamasına rağmen, token %18.40 oranında ticaret yapmış ve piyasada düşüş yaşamıştır, Chainlink ilerleyici bir büyüme kaydetmiştir.

Token, toparlanmanın eşiğinde, son yedide %1.80 oranında hafif bir artışla, benzeri Polygon (MATIC) Ekosistemi ve global kripto piyasasına karşı performans sergilemektedir. Ocak ayında, Chainlink (LINK) büyük bir büyüme gösterdi. Token, 2022’den bu yana %45 artış gösterdi, ancak analistler piyasa gücüne inanmıyor.

Pushd (PUSHD) başlıkları çalmaya devam ediyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre beşinci ön satış aşamasında ve 0.094 dolar fiyatından ticaret yaparken, Pushd (PUSHD) sürekli olarak kripto başlıklarını ele geçirdiği iddia ediliyor. Ön satış heyecanı, diğer token sahiplerinin yanı sıra yeni kullanıcıların da kaydolup Pushd (PUSHD)’a yatırım yapmasını gördü.

Platformun denetimden geçmesi ve likiditenin ömür boyu kilitlenmesi, geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD)’ı gelecekte bir pazar yatırımı haline getirdi. Bu yeni projenin başarılı olup olmayacağı bilinmiyor. Herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı bilgi araştırması yapılmalıdır, kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlar olmaktadır ve yatırımınızın tamamını kaybetmenize sebep verebilir.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?