Milyoner Genç Rapçi Lil Pump Mağazasında Bitcoin Kabul Ediyor

Şarkıcılığa SoundCloud ile başlayan ve hızlı bir şekilde yükselen ünlü rapçi Lil Pump’da Bitcoin ile kripto para sektörüne girdi. 

“Gucci Gang” şarkısı ile bilinen ünlü rapçi, Unhappy.com adresindeki çevrimiçi mağazasında Bitcoin ile alımı kabul ediyor.

Sitede markalı tişörtler ve ünlü rapçinin onayladığı aksesuarlar bulunuyor.

Lil Pump OpenNode Kullanıyor

Kripto basınının çoğu Lil Pump’ı “Lightning Ağını” kabul eden rapçi diye tanımlıyor.

Genç rapçi, çevrimiçi mağazasında OpenNode kullandığı için, müşteriler ödemelerini tamamlarken Lightning Network seçeneğini seçebilirler. 

Uygulama da Lightning Network kullanarak veya Normal Bitcoin ile siparişin ödemesini yapmak için zaman sınırına sahip bir QR kodu oluşturuluyor.

Lightning Network ile ödeme yapmak için, Lightning özellikli bir cüzdana sahip olmanız ve bu özelliklerin nasıl çalıştığını bilmeniz gerekiyor.

Lil Pump, mağazasında PayPal, Venmo ve tüm büyük kredi kartları da dahil diğer çeşitli seçenekleride kabul ediyor. 

18 yaşındaki ünlü rapçi, bu yıl Forbes’in 30 Yaşın altındaki 30 kişi bölümünde yer aldı, ancak bu kariyerinin inanılmaz başarılı gideceği anlamına da gelmiyor.

Lil Pump Bitcoin’i kabul eden ilk rapçi değil, daha önce 50 Cent bazı albümlerinin Bitcoin ile ödenmesine izin vermişti. Ünlü rapçi “Animal Ambition” adlı albümünün satışlarından 700’den fazla BTC kazanmıştı.

Kaynak:CCN

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.