Milyarlarca Meme Coin Binance’e Aktı: İşte Detaylar!

İsimsiz bir balina 1.4 milyon dolar değerince milyarlarca Shiba Inu token transfer ederek şaşırttı ancak token’lar alıcının soğuk cüzdanına transfer edilmedi. İşte detaylar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kısa bir süre önce, @shibaplay_ kullanıcı adlı Twitter kullanıcısı, gizemli bir balinanın göz kamaştıran 114,9 milyar SHIB transfer ettiğini göstermek için Etherscan adresinden bir bağlantı paylaştı. SHIB bakiyesini tamamen boşaltan gönderici adres artık sıfır Shiba Inu token’ına sahip.

Etherscan, ETH cüzdanı 0x5937f64670545698c2c92f2707093cd84c106351’den toplam 114.952.894.138 SHIB’i 0x84fd9a5e47bca5624e04fe3e687cf6cfb31c7e6c adresine transfer edildiğini gösteriyor. Gönderenin cüzdan bakiyesi artık sıfır ve alıcının adresi ise yalnızca gönderilen bu token’ları içeriyor.

Şimdiye kadar 14.952.894.138 Shiba Inu bir Binance cüzdanına gönderildi ve adreste yalnızca 0.0000005 SHIB bulunuyor.

SHIB, kısa bir süre sonra Binance’e gönderildi. İşlem hacmine göre en büyük borsaya gönderilen tek Shiba Inu zulası bu değildi. Üç adres daha aynı Binance cüzdanına toplam 272 milyon SHIB göndermişti.

Shiba Inu

Amazon 3 Milyar Shiba Inu Token’ı Yaktı!

Oyun yapımcısı Travis Johnson tarafından yönetilen @shib_superstore Twitter hesabı, Shiba Inu yakımlarının 11. ayının başladığını belirten bir tweet attı.

Johnson SHIB yakma kampanyasına geçen yıl Kasım ayında başladı ve şu ana kadar Twitter biyografi bölümündeki verilere göre, yakma cüzdanlara toplam 2.794.881.641 gönderdi.

Bu yılın başlarında bir Amazon ortaklık programına kaydoldu ve komisyon ücretlerinden elde ettiği kârı daha fazla SHIB satın almak ve yakmak için kullanmaya başladı. Johnson’ın daha önceki tweetlerinden birine göre Amazon aracının “sürdürülebilir bir günlük yakıcı” olduğu kanıtlandı.

@Shibburn adlı Shiba Inu yakma işlemleri takipçisi, son 24 saat içinde SHIB topluluğunun çeşitli üyelerinin toplam 130.695.987 meme coin token’ını yaktığını duyurdu. Ancak bu SHIB miktarı bir önceki gün yakılandan çok daha az olmasıyla dikkat çekti. Yakım takipçisinin web sitesine göre toplam SHIB yanma oranını %69,59 oranında düşüşle sonuçlandı.

Genel olarak, balinalar olarak bilinen büyük yatırımcılar artık meme coin’lerini satmak yerine tutmayı tercih ediyor. Cüzdan takipçisi WhaleStats’a göre, Ethereum’daki en büyük 100 balina şu anda 12.015.673.898.858 SHIB’i (yaklaşık 147.312.162 dolar değerinde) ellerinde tutuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.