Ana Sayfa Koinler Cardano (ADA) Milyarder Mike Novogratz Cardano’nun (ADA) Değerini Sorguladı

Milyarder Mike Novogratz Cardano’nun (ADA) Değerini Sorguladı

0

Kripto para birimi boğası Mike Novogratz, Cardano’nun devasa piyasa değerlemesi karşısında şaşkına döndü ve bununla yetinmeyip kripto para birimi topluluğunu bir tarikat olarak nitelendirdi

Yahoo Finance’den Zack Guzman ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, en büyük Proof of Stake blockchaini olan Cardano’yu “garip bir kült” olarak görüyor.

Kripto milyarderi yine aynı şekilde kripto para biriminin 46 milyar dolarlık değerlemesini şok edici buluyor:

“… ve bu nedenle, örneğin, Cardano’nun değeri gibi şeyler beni şaşırtıyor. Ve tanıdığım her akıllı geliştiriciyi şaşırtıyor. Bu tuhaf tarikatı ortaya çıkarmak için bir şeyler yapmış olmalılar… Bitcoin bize, topluluğu birbirine bağlamak için bir token, bir simge oluşturabileceğiniz fikrini verdi. Bu artık bir kod değil, bir değer, bir sosyal yapı, bir markadır.”

Novogratz, projeden hoşlanmamasına rağmen, Cardano gibi “topluluk coin’lerinin kolay kolay ölmediğini” gönülsüzce kabul ediyor.

Milyarder ayrıca, şaka kripto para birimi Dogecoin’in değeri tartışmalı olsa da, arkasındaki mizahı takdir ettiğini belirtti.

Mike Novogratz Bir Ethereum Destekçisi

Novogratz Mart ayında Cardano ile ilgilenmeye başladı. Dikkatleri blok zincirinin belirgin kullanım durumlarının eksikliğine çeviren milyarder platform için şu yorumlarda bulunmuştu:

Üzerinde bir şeyler inşa eden var mı? Kullanan? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek? Bir fon varlığı olabilir mi?”

Ayrıca Novogratz, Cardano’nun henüz ticaret yapmadığı az sayıda kripto para biriminden biri olduğunu da itiraf etmişti.

bu soruların üzerine IOHK CEO’su Charles Hoskinson, eski hedge fon yöneticisini görüşmeye davet etti; “Belki onu Cardano’nun gerçek bir proje olduğuna ikna edebiliriz. Muhtemelen hala Ethereum’a körü körüne inanıyor ve bizim bir dolandırıcılık, benim ise patolojik bir yalancı olduğumu düşünüyor” yorumunda bulunmuştu, ancak görünüşe göre Novogratz davete hiç cevap vermedi.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın