Mike Novogratz 2018 Kripto Kışını Game Of Thrones İle Karşılaştırıyor

0

Galaxy Digital, 2018 yılında çok büyük kayıplar yaşadı. Bankanın başkanı en kötüsünün bittiğine inanıyor.

Galaxy Digital, dijital varlıklara odaklanan ve Mike Novogratz tarafından kurulan bir tüccar bankasıdır. Galaxy Digital, 2018 yılında yıllık zararlarını bildirerek, yıllık kaybının 273 milyon dolar olduğunu belirtti.

Şirket, 2018’in ilk çeyreğinde 134 milyon dolarlık kayıpla zor bir yıl geçirdi. Ayrıca, şiddetli geçen kripto kışı, Galaxy Digital’i ICO danışmanlık hizmetini ve Vancouver ofisini kapatmaya zorladı.

Novogratz, kriptonun 4.çeyreğini Game of Thrones izlemeye benzetti. Novogratz, Pazartesi günü yapılan bir konferanstaki konuşmasında şöyle konuştu:

“Şirketin 2018 yılındaki sonuçları pek iyi değildi. Ama bu biraz aldatıcı çünkü benim için önemli olan işlem kaybı ve ve nakit defterimizin ne yaptığı.”

Novogratz, piyasayı kanlı bir savaşla karşılaştırdı. Aynı zamanda, Galaxy Digital’in CEO’su bankanın kurumlar dahil yüzlerce müşterisi olduğunu ve gelirin geçen yıla göre önemli ölçüde arttığını da belirtti.

“Bu yıl hedefimiz, işletme işimizi mümkün olduğunca kırılmaya yaklaştırmaktır. Yılın ilk birkaç ayında iyi bir başlangıç yaptık. 4 ay önceye göre daha iyimserim; Kış geçti ve Bahar geldi.”

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın