Mike Novgratz’dan XRP Topluluğuna Ağır Sözler!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz son röportajında XRP topluluğunu ağır şekilde eleştirdi. Kripto sektörünün yakından takip ettiği isim, ​​XRP topluluğu için ilginç bir benzetme kullandı:

“Yıllar geçtikçe, XRP ordusu ona gerçekten inanmak isteyen gerçek bir insan topluluğu oluşturdu… Onlara her şeyi anlatabilirsin. 11 Eylül komplo teorileri gibi. Kripto sektöründe bundan biraz var. Bazen gerçekleri görmemekte ısrar ediyorlar.”

Milyarder ayrıca, bu topluluğun kendisine 2020 seçimlerinin meşruiyetini inkar etmeye devam eden eski Başkan Donald Trump taraftarlarını ve İngiliz futbol taraftarlarını hatırlattığını söyledi:

“Bu topluluk bana biraz Trump destekçilerini hatırlatıyor, onlar da seçimlerde hile yapılarak Joe Biden’ın başkan olduğunu düşünüyorlardı. Bu insanlara her şeyi inandırabilirsiniz. En olmadık teorilere inanırlar. Bu insanların kripto para konusuyla da çok ilgilendiklerini düşünmüyorum.”

Bunların yanında Novogratz, XRP’yi hiç sevmediğini çünkü şirkete ait birçok token olduğunu da iddia etti:

“XRP tokenini başından beri sevmiyorum çünkü bu tokenin önemli bir kısmı sadece küçük bir kesimin elinde bulunuyor. Ayrıca SEC şu anda, Ripple’ın CEO’suna, kurucusuna ve şirketin kendisine karşı cephe almış durumda.” 

Novogratz, XRP rallisini sorguladıktan sonra, token destekçileri Twitter’da kendisine saldırmaya başladı ve milyarderi Ripple’daki hissesini satmaya çağırdı. Novogratz, bunun “acı verici bir ticaret” olduğunu kabul etti. Şirketin sahip olduğu XRP miktarına göre 60 milyar dolar değerinde olması gerektiğini, ancak Ripple’ın öz sermayesinin yaklaşık 3 milyar dolardan işlem gördüğünü ifade etti:

“Yani, bir şey yanlış.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.