Mike Novgratz’dan XRP Topluluğuna Ağır Sözler!

0

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz son röportajında XRP topluluğunu ağır şekilde eleştirdi. Kripto sektörünün yakından takip ettiği isim, ​​XRP topluluğu için ilginç bir benzetme kullandı:

“Yıllar geçtikçe, XRP ordusu ona gerçekten inanmak isteyen gerçek bir insan topluluğu oluşturdu… Onlara her şeyi anlatabilirsin. 11 Eylül komplo teorileri gibi. Kripto sektöründe bundan biraz var. Bazen gerçekleri görmemekte ısrar ediyorlar.”

Milyarder ayrıca, bu topluluğun kendisine 2020 seçimlerinin meşruiyetini inkar etmeye devam eden eski Başkan Donald Trump taraftarlarını ve İngiliz futbol taraftarlarını hatırlattığını söyledi:

“Bu topluluk bana biraz Trump destekçilerini hatırlatıyor, onlar da seçimlerde hile yapılarak Joe Biden’ın başkan olduğunu düşünüyorlardı. Bu insanlara her şeyi inandırabilirsiniz. En olmadık teorilere inanırlar. Bu insanların kripto para konusuyla da çok ilgilendiklerini düşünmüyorum.”

Bunların yanında Novogratz, XRP’yi hiç sevmediğini çünkü şirkete ait birçok token olduğunu da iddia etti:

“XRP tokenini başından beri sevmiyorum çünkü bu tokenin önemli bir kısmı sadece küçük bir kesimin elinde bulunuyor. Ayrıca SEC şu anda, Ripple’ın CEO’suna, kurucusuna ve şirketin kendisine karşı cephe almış durumda.” 

Novogratz, XRP rallisini sorguladıktan sonra, token destekçileri Twitter’da kendisine saldırmaya başladı ve milyarderi Ripple’daki hissesini satmaya çağırdı. Novogratz, bunun “acı verici bir ticaret” olduğunu kabul etti. Şirketin sahip olduğu XRP miktarına göre 60 milyar dolar değerinde olması gerektiğini, ancak Ripple’ın öz sermayesinin yaklaşık 3 milyar dolardan işlem gördüğünü ifade etti:

“Yani, bir şey yanlış.”

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın