Microsoft İle İş Birliği Yapan Token Roketledi!

0
331

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Microsoft’un, Enjin tokeni ile iş birliğine gittiğini açıklaması sonrası Enjin %50’den fazla değer kazandı…

Ticari hayatına bir oyun birliği olarak başlayan Enjin Network, şimdilerde blockchain tabanlı sistemler geliştiriyor ve Enjin tokenini pazarlıyor. Enjin tokenin piyasa değeri ise son verilere göre 63 milyon dolardan fazla.

Microsoft Azure ile işbirliğine başlayan Enjin, bu işbirliğinden bir hayli fazla yararlanmış gibi gözüküyor. Bu iş birliğinin duyurulması ile beraber Enjin tokeni %50’den fazla değer kazandı. Bu devasa değeri kazandıran anlaşmanın ise ayrıntıları şöyle:

Microsoft uzun suredir bulut teknolojisi üzerinde çalışıyor ve bu çalışmalarını gün geçtikçe arttırıyor. Microsoft’un bulut servisi de, aktif topluluklar için bir ödül sistemi geliştirdi. Bu ödül sisteminin başrol oyuncuları ise porsuklar. Azure Heroes olarak tanıtılan bu porsuklar, farklı ödül sistemleri için kurgulanmış. Şirketin açıklamalarına göre topluluğa önemli katkılar yapan kişi veya kişiler bu rozetler ile ödüllendirilecek. Her ödülün arzı ve kategorisi farklı. Microsoft Azure’nin bu sistemi Enjin tarafından desteklenecek.

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın