Microsoft Excel’de Bitcoin Güncellemesi

Bitcoin sıcak günler yaşıyor. Uzun zamandır yükselişini sürdüren Bitcoin (BTC) geçtiğimiz günlerde bu yılın rekor fiyatlarını gördü. Şu sıralarda 8.700 dolar civarında olan Bitcoin 9000 bin dolara doğru yaklaşmıştı. Bitcoinin ileriki seyri konusunda tahminler bir hayli fazla. Kimi uzmanlara göre bu yükselişin ardından bir düşüş gelicek kimilerine göre ise boğa rallisi devam edecek.

Bitcoin’in fiyat tahminleri bir yandan konuşula dursun, biz sizinle bugün piyasalara düşen ilginç bir haberi paylaşalım. Microsoft şirketinin Excel ürünün de yer alan para birimleri kısmına bugün bir ekleme yapıldı. Bitcoin Excel’ in para birimleri listesine eklendi. Haberi ise sosyal medya hesabından Dennis Parker adlı bir kullanıcı verdi.

Bu habere çok şaşırmak gerek çünkü dünya devi Microsoft şirketinin kripto paralara ve blockchain teknolojisine olan ilgisi bir hayli fazla. Microsoft kısa zaman önce blockchain teknolojisinden yararlanarak yeni bir kimlik teknolojisi geliştirmeye başlamıştı. Dahası kripto para platformu olan Bakkt adında bir şirkete yüklü miktarda yatırım yapmıştı.

Bu ve bunun gibi gelişmeler Bitcoinin tanınırlığını arttıracak ve piyasalara olan adaptasyonunu sağlayacaktır. Bu sayede Bitcoinin başını çektiği kripto paralar daha güçlü şekilde hayatımızda yer alacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.