Mart 27, 2022

Michaël van de Poppe, Ethereum ve Cardano Sahipleri İçin Uyarıda Bulundu – İşte Yeni Hedefleri

Kripto analisti Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformlarının son yükselişinden sonra Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için potansiyel fiyat yollarını açıkladı.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 164.000 YouTube abonesine, Ethereum’un dört ayın ilk en yüksek seviyesini ulaşmayı başardıktan sonra şimdi 3.500 dolardan bir sonraki direncine doğru ilerlediğini söylüyor. Ancak Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformunun direnci 3.500 dolardan kıramazsa Ethereum’un düzeltme yaşayacağı konusunda uyarıyor.

“Açıkça görmek istediğiniz şey, güç kazanmaya başlamamız, böylece yukarı doğru sürünmek yerine daha da hızlanmaya başlarız. Bu durumda, bence bu yüksek seviyelere ulaşmaya başlayabiliriz ve o noktada gücün devam ettiğini açıkça görmezsek, aslında ben de Ether’den karımı almak isterim ve sonra tekrar yeniden teste tabi olmayı beklerim..”

Yazma sırasında, Ethereum 3.146 dolardan işlem görüyor.

Cardano‘ya gelince, Van de Poppe, ADA’nın önemli bir düzeltici hamle yapmadan önce kısa vadede toparlandığını söyledi.

“Direnç noktası olduğu için buradaki en yüksek seviyeleri (1.30 dolar) aşmamız, düşüş eğilimi göstermemiz ve daha sonra 0.95 dolara doğru düzeltici bir hareket yapmamız çok muhtemel görünüyor çünkü insanlar hala bu pozisyonlardan kâr almaya istekli. Bu anlamda, henüz bir devam beklemiyorum… Devam etmeye başlamadan önce kendimizi düşük (seviyede) veya potansiyel olarak bir higher low (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi) tekrar testinde bulacağız.”

Yazma sırasında, Cardano 1.13 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.