Ocak 29, 2022

Metaverse Kripto Varlık Sandbox (SAND) Önemli Bir Ortaklığı Duyurdu

Metaverse dünyasında oyun altcoin’i olarak ön plana çıkan Sandbox (SAND), dünyanın en büyük müzik markalarından birisiyle ortaklık kurararak metaverse girişimlerini genişletmeyi hedefliyor.

Yeni bir blog gönderisinde, kara/alan (land) odaklı sanal gerçeklik The Sandbox, metaverse içinde ilk müzik temalı dünyayı yaratmak için dünyaca ünlü Warner Music Group ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Warner, bir müzikal tema parkı ve Warner’ın önde gelen müzik sanatçılarından oluşan geniş bir yelpazenin hayranları için performans göstermesi ve onlarla etkileşime girmesi için bir konser mekanının bir kopyasını oluşturmayı planladıkları bir oyun içi ESTATE olarak sahil mülküne eşdeğer alanı satın aldı.

Warner’ın iş geliştirme dijital şefi Oana Ruxandra konuyla ilgili şu sözleri kaydetti:

“The Sandbox ile ortaklığımız, sanal gayrimenkul sahipliği ile metaverse’e yeni bir olasılık katmanı ekliyor. İlk hamle yapan biri olarak Warner Music, metaverse’de bir sahil mülkünün eşdeğerini güvence altına aldı.

LAND’de, gerçek dünyadaki sınırlamalara meydan okuyan ve sanatçılarımızın ve hayranlarının daha önce hiç olmadığı kadar etkileşim kurmasına olanak tanıyan kalıcı, sürükleyici sosyal müzik deneyimleri geliştireceğiz.”

Blog göndersine göre, bu ortaklığı belirtmek için SAND, Warner tarafından daha sonraki bir tarihte satın alınan mülkün bitişiğindeki oyun içi LAND takas edilemez jetonlarının (NFT’ler) bir satışını yapacak.

SAND şu an 3.69 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %4.28 değer kazandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.