Nisan 3, 2022

Metaverse Coin’in Fiyatı Önemli Gelişme Sonrası Harekete Geçti: Revomon (REVO) Nedir?

Bu hafta sonu, kripto para piyasaları desteği korumayı başarırken metaverse coin’ler de oldukça iyi performans göstermeye devam ediyor. Revomon (REVO) da son yedi günde yüzde 55’in üzerinde, son 24 saatte ise yüzde 22’den fazla artışla bu haftanın en iyi metaverse projelerinden biri oldu. Biz de KoinFinans olarak bu makalede Revomon’a ve REVO’nun fiyatının neden arttığına göz attık.

Revomon (REVO) Nedir?

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Revomon (REVO), piyasadaki piyasa değeri en düşük, temelleri ise en sağlam metaverse coin‘lerinden birisi olarak biliniyor. Platform, son VR teknolojisini NFT’ler ve popüler P2E modeliyle birleştiren Pokemon temalı blok zinciri tabanlı bir metaverse oyunudur ve oyunu oynayarak ödüller kazanmalarını sağlar.

Metaverse oyununu oynamak %100 ücretsizdir ve oyun Unity oyun motoruyla geliştirilmiştir. Kullanıcılar Revomon’u denemek için şu anda oyunu Oculus Quest 2 cihazlarına indirebilir ve sürükleyici VR dünyasını hemen deneyimleyebilirler.

Platform ayrıca, kullanıcıların token’ları stake etmelerine, likidite toplamalarına, yönetişime katılmalarına vb. olanak tanıyan sağlam bir dApp’e de sahiptir.

Kaynak: Revomon

Kullanıcılar, MetaMask gibi tarayıcı uyumlu bir cüzdan aracılığıyla dApp’e bağlanabilir ve mevcut çeşitli özellikleri keşfedebilir.

Kullanıcılar, REVO token’larıyla destek paketleri açabilir ve DeFi platformunun çeşitli yönlerine katılabilirler, ancak oyunu oynayabilmek için herhangi bir kripto para birimine sahip olmaları gerekmez. Özellikle bir Oculus Quest 2 Cihazınız varsa denemenizi öneririz.

Kullanıcılar, Oculus cihazlarında VR oyunları için popüler bir VR platformu olan Sidequest aracılığıyla oyunun beta sürümünü indirebilir ve yükleyebilir.

Bu oynaması ücretsiz oyna-kazan oyun’un resmi Revomon fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

REVO, BNB ve Ethereum zincirleriyle uyumlu hem BEP-20 hem de ERC-20 sürümleriyle Revomon’un birincil hizmet token’ıdır. REVO, diğer şeylerin yanı sıra yukarıda da belirtildiği gibi güçlendirici paketleri açmak, stake yaparak ödüller kazanmak, DAO yönetimine katılmak vb. için kullanılabilir.

Revomon (REVO) fiyatı neden yükseliyor?

REVO’nun son fiyat artışının en olası nedeni, ekibin dün Revomon Mobil Oyun sürümünün Nisan sonunda çıkacağını duyurmuş olmasıdır. Mobil oyunun piyasaya sürülmesi, özellikle VR kulaklığı olmayan kullanıcılar için oyunu çok daha erişilebilir hale getirecek.

Ekip, kullanıcılar için Twitter’da mobil oyunun nasıl olacağına dair küçük bir ipucu paylaştı ve REVO, duyuruya yanıt olarak önemli bir ilgi gördü.

Revomon ekibinin oyun üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ettiği ve daha geniş kripto topluluğu için kaliteli bir uygulama oluşturma kapasitesine sahip olduğunu kanıtladığı  oldukça açık.

Buna ek olarak, Revomon ekosistemi de oldukça hızlı bir şekilde büyüyor. 1 Nisan’da toplam stake edilen REVO token’larının miktarı 4 milyon REVO’yu, yani yaklaşık olarak 1.9 milyon doları aştı.

Eğer bu projede bahse girmek ve REVO token’ları satın almak istiyorsanız, piyasa uzmanları ek ödüller elde etmek için bunları Revomon finans panosunda stake etmenizi öneriyor.

REVO; Gate.io, Uniswap (V2), PancakeSwap (V2), XT.COM, BKEX ve CoinTiger gibi kripto borsalarında bulunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thevrsoldier


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.