Metaverse Coin Yükselişe Hazırlanırken Bu 2 Altcoin’de Düşüş Geliyor!

  • Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto para birimi uzmanı, popüler akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve metaverse coin ApeCoin (APE) için tahminini güncellerken, bu iki altcoin için dip seviyeleri öngörüyor.

Altcoin Sherpa takma adlı kripto analisti, 180.700 Twitter takipçisine akıllı sözleşme protokolü Ethereum Classic’in (ETC) son birkaç haftadaki dik yükselişinden sonra önemli bir geri çekilmeye hazır göründüğünü söyledi.

“ETC: 39 doları bir hedge olarak belirlediğim kısa pozisyonum konusunda oldukça rahatım. Bence bu, en azından 33 ve (potansiyel olarak) 30 dolara gidiyor. Buralarda kâr elde ediyor olacağım.”

Ethereum classic

Yazma sırasında ETC, Altcoin Sherpa’nın 30 dolarlık aşağı yönlü hedefinin yüzde 13 üzerinde 34,80 dolardan işlem görüyor.

Optimism (OP)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, analistin listesinde bir sonraki sırada Ethereum (ETH) için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan ve son zamanlarda etkileyici yükselişler yaşayan Optimism (OP) bulunuyor. Kripto stratejisti, OP’nin üç haftadan kısa bir sürede yüzde 286’nın üzerine çıktıktan sonra derin bir düzeltmeye tanık olacağını iddia ediyor.

“OP: Bence bu coin en az 1,12 dolara kadar düşecek.”

Optimisim

CoinGecko verilerine göre OP, yazım sırasında 1,89 dolar civarında işlem görüyor.

Solana (SOL)

Ethereum rakibi Solana’yu da inceleyen Altcoin Sherpa, kripto para birimi çok önemli bir seviyenin altında işlem gördüğü için SOL’un önümüzdeki günlerde daha düzeltici hamleler yaşamasının muhtemel olduğunu söylüyor.

“Devam etmek için, gerçekten bu kripto para biriminin 39 dolar civarında bir higher low oluşturduğunu görmek istersiniz. Bu seviye kırılırsa, işlerin hızla çirkinleşebileceğini düşünüyorum. Hâlâ temkinli bir şekilde yükseliş eğilimindeyim ve orta vadede işlerin yükselişe geçebileceğini düşünüyorsanız, bu seviyenin etrafında uzun pozisyon almayı düşünebilirim.”

Solana

Yazma sırasında, SOL 38,47 dolar seviyesinde hareket ediyor.

ApeCoin (APE)

Tüccarın radarındaki son kripto para birimi ise, Bored Ape Yacht Club (BAYC) non-fungible token projesi üyelerine airdrop olarak verilen metaverse kripto para birimi ApeCoin (APE). Altcoin Sherpa’ya göre, APE, herhangi bir önemli geri çekilme yaşamadan önce 10 dolara doğru bir ralli için hazırlanıyor.

“5 doların düşük seviyelerinde yeniden yüklemelerimi asla tam olarak gerçekleştiremediğim için hala biraz kızgınım. Bu kripto para birimi burada yoluna devam ediyor, ancak orta/yüksek 5 dolardaki girişim konusunda hala oldukça rahatım. ”

Apecoin

CoinGecko verilerine göre APE, yazım sırasında 7.28 dolar seviyesinde el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.