Metaverse Coin ve Bu 2 Altcoin’de Güçlü Ralliler Bekleniyor: Analist Açıkladı!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir analist, kripto piyasaları yükselirken önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve iki ek altcoin için güçlü ralliler öngörüyor.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan analist, 180.600 Twitter takipçisine Ethereum’un iki aydan kısa bir süre içerisinde değerini neredeyse ikiye katlamasına rağmen daha gidecek çok yolu olduğuna inandığını söyledi.

“ETH: Ethereum’un orta vadede sonunda 2.200 dolara çıkmasını bekliyorum, ancak bu mevcut destek/direnç seviyesini (1720 dolar) kırıp kıramayacağına bakacağız. ETH burada ne kadar uzun süre kalırsa, kısa/orta vadede o kadar fazla yükseliş eğilimindeyim. Yine de bunun ‘dip’ olduğuna inanmıyorum.”

altcoin

Yazma sırasında, Ethereum 1710 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Axie Infinity (AXS)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Analistin incelediği kripto para birimlerinde bir sonraki sırada, popüler blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) bulunuyor. Altcoin Sherpa, Axie Infinity’nin bir rahatlama rallisi başlatma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor, ancak AXS’in devasa hedefini gerçekten vurup vuramayacağı konusunda hala temkinli.

“Böyle bir fikir hakkında ne düşünüyoruz? 40 dolara kadar çıkacak güce sahip olup olmadığını bilmiyorum, ancak BTC istikrarlı kalırsa potansiyel olarak bir ayı piyasası rallisi yaşayabilir.”

axie infinity

Yazma sırasında AXS, Altcoin Sherpa’nın 44 dolardaki hedefinin yaklaşık yüzde 135 altında ve 18,78 dolar seviyesinde işlem görüyor.

LookRare (LOOK)

Yatırımcının radarındaki son altcoin ise, non-fungible token pazar yeri LookRare‘ın yerel kripto varlığı olan LOOKS. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) nispeten sabit kaldığı sürece LOOKS için yüzde 50’lik bir rallinin yaşanabileceğini öngörüyor.

“LOOKS: bazı ilginç fiyat hareketleri gösteriyor; dört saatlik üstel hareketli ortalamaların hepsi bir araya toplanıyor ve bir ileri bir geri gidiyor. Ancak bunun hala iyi göründüğünü düşünüyorum. BTC iyi davranırsa, LOOKS’un yüzde 50 veya daha yüksek seviyelere gittiğini görmek beni şaşırtmaz.”

looks

Yazım sırasında, yaklaşık yüzde 2 düşüş yaşayan LOOKS 0,39 dolar seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.