Metaverse Coin Sandbox (SAND) Fiyat Analizi: SAND Fiyatı Önemli Bir…

0

Sandbox (SAND) fiyatı, 5,64 dolar bariyeri boyunca “üç yüksek seviye” oluşturdu ve üçlü bir tepe kurulumuna işaret etti. SAND, 4.76 dolardaki destek tabanını aşmayı başarırsa, muhtemelen %25’lik bir çöküş oluşturan 3.88 doları yeniden test edecektir. 6.07 doların üzerinde daha yüksek bir yükseliş, boğaların daha fazlası için geri döndüğünü gösteren yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sandbox fiyatı, yaklaşık bir haftadır iki önemli seviye arasında yanal bir şekilde hareket ediyor. Bu konsolidasyon, ne boğaların ne de ayıların SAND’ı her iki yönde de hareket ettirmeye istekli veya gücü olmadığını gösteren bir işaret. Düşüş kurulumu nedeniyle daha düşük bir hareket şansı da bulunuyor.

4 Aralık’taki çöküşünden sonra korumalı alan fiyatının toparlanması etkileyiciydi çünkü en düşük seviye olan 4,12 dolardan %50 yükseldi. Bundan sonra SAND durdu, yükseliş veya düşüş kamplarından gelen momentumdan yoksun kaldı ve bu, 4,76 dolar ile 5,64 dolar arasında yatay bir hareketle sonuçlandı.

Bu konsolidasyon sırasında, Sandbox fiyatı 5,64 dolar civarında üç eşit zirve kurdu ve bu da üçlü üst kurulumla sonuçlandı. Bu teknik oluşum, alıcıların ralliyi uzatmaya yönelik üç başarısız girişiminin ardından ayıların eninde sonunda kontrolü ele geçireceğini ve fiyatı düşüreceğini temsil ediyor.

Şimdiye kadar, SAND üçüncü yüksek seviyeden %8 düştü ve desen boyutları sonunda 4,76 dolarlık destek tabanını yeniden test edeceğini gösteriyor. Yatırımcılar mevcut pozisyonda kendilerini kısa pozisyona getirebilir veya 5,27 dolar civarında bir yükselişin oluşmasını bekleyebilirler.

Riskli olsa da, Sandbox fiyatının 5,64 dolar bariyerini aşma şansı var ve bu da kısa pozisyona girmek için çok daha iyi bir şans sağlıyor.

Nitekim, 4.76 dolarlık dip seviyesinin kırılması, 4 Aralık’ın düşüğü 4,12dolarda %18’lik bir çöküşü tetikleyecek ve ardından 3,88 dolara gelecek. Toplamda, bu düşüş mevcut pozisyondan %25’lik bir düşüş oluşturacak.

Öte yandan, Sandbox fiyatı 6,07 doların üzerinde daha yüksek bir değer üretirse, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Piyasa katılımcıları bu seviyenin hemen üzerinde “stop-loss” kurabilirler. Bu gelişme, SAND’ın 6.75 dolarlık direnç bariyerini yeniden test etmek için daha yükseğe tırmandığını görebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın