Ekim 9, 2022

Messari Açıkladı: Bu Proje Devasa Artış Kaydetti!

Kripto endüstrisinin önde gelen analitik firmalarından Messari, Ethereum (ETH) tabanlı bir merkezi olmayan ‘video akış ağının’, devam eden ayı piyasasına rağmen 2022’nin ikinci yarısında birçok temel değerde artış kaydettiğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Messari, Livepeer‘ın (LPT) ağında kod çevrimi yapılan yaklaşık 37 milyon dakikalık bir rekor kırıldığını ve yılın ikinci çeyreğine kıyasla %12’lik bir artış kaydettiğinin altını çizdi.

Messari, büyümeyi “son kullanıcılardan gelen artan talebi” gösterdiği şeklinde yorumladı.

“Artan kullanım, hem talep hem de arz tarafındaki metriklerine açık bir şekilde yansıyor. Kod dönüştürme ücreti geliri, %52 artışla 2022 üçüncü çeyrekte ETH açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. LPT bazında stake ödülü geliri 2022 üçüncü çeyrekte %17 arttı; ancak USD bazında bakacak olursak %46 düştü.”

Messari, Livepeer

Messari ayrıca 100’den fazla projenin 2022’de Livepeer destekli uygulamalar oluşturduğunun da altını çizdi.

Livepeer, uygun maliyetli bir video yayınlama ve akış yöntemi sağlamayı amaçlamaktadır. Projenin yerel yönetim token’ı LPT, yazı yazılırken 9,25 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 143. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %1 düştü, ancak son yedi günde %2.7’den fazla arttı. Geçen ay %9,2’den fazla düştü. LPT ayrıca, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 99 dolardan %90’dan fazla düşük fiyattan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.