Mart 12, 2024

Bu Haftanın Kripto Piyasası Anlık Görüntüsü: Meme Coinler KangaMoon ve Dogecoin Gündemi Etkilerken BTC Ralli Yapıyor


Son güncellenme : 12.03.2024 - 11:51

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Son zamanlarda Bitcoin (BTC) tırmanışa geçerken, meme coinlerinde yükseliş yaşadığı aktarıldı geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) ve Dogecoin (DOGE) yükselişe geçti. KANG’ın ön satışında %125’lik bir artış yaşanırken, geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor. Ayrıca, DOGE de yeşil bir büyüme gösteriyor.

Altcoin Sherpa Bitcoin Fiyatında Yükseliş Tahmininde Bulundu

Bitcoin (BTC) son 30 gün içinde önemli bir yükseliş ivmesi yakaladı. CoinMarketCap verileri, bu süre zarfında 43.050 dolar’dan 67.610 dolar’a fırladığını gösteriyor. Daha da etkileyici bir şekilde, piyasa değeri 843 milyar dolardan 1,23 milyar dolara yükseldi. Altcoin Sherpa, BTC hakkında iyimser bir bakış açısıyla tweet attı ve bu döngüde 100.000 dolar’a ulaşma olasılığı olduğunu söyledi.

Teknik analiz açısından bakıldığında Bitcoin’in parlak bir geleceği var. 26 gösterge, Bitcoin için daha fazla kazanıma işaret ediyor. Bu göstergeleri ve kripto para birimi hakkındaki bilgilerini kullanan uzmanlar, Bitcoin fiyatının 92,000 yılının 2. çeyreği bitmeden 2024 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

KangaMoon (KANG): Merkez Sahneye Çıkan Yenilikçi Bir Meme Coin

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon (KANG), bu Bitcoin rallisi sırasında meme coin piyasasında kendine bir isim yaptı. Hype odaklı olan çoğu meme coinin aksine, KANG’ın gerçek bir faydası olacağı iddia ediliyor. KangaMoon’un yakında çıkacak olan Oyna-Kazan (P2E) oyununda ana oyun içi para birimi olarak hizmet verecek. KANG ile oyun içi öğeler satın alabilir ve karakterleri yükseltebilirsiniz. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Bu meme coin şu anda ön satışının 3. Aşamasında. Şimdiye kadar, erken yatırım yapan kişiler, değeri 0,005 dolar’dan 0,01125 dolar’a yükseldiği için% 125 yatırım getirisi ile ödüllendirildi. Şimdiden 950 bin doların üzerinde para toplandığı için talep çok yüksek ve günler içinde 7 haneli rakamlara ulaşma potansiyeli var. Bu yıl itibariyle, P2E NFT piyasası şu anda 329 milyon dolarla patlıyor. Bu nedenle, ekibine göre, meme coin’in 2024 yılının 2. çeyreğinde 1. Kademe bir CEX’te listelendiğinde, fiyatının yükselebileceği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre, bu meme coin projesi topluluk odaklıdır ve birçok ücretsiz KANG tokeni sunmaktadır. Örneğin, topluluğunun aktif bir üyesi olarak (sosyal medya gönderilerini paylaşarak, yorum yaparak ve beğenerek) KANG elde edebilirsiniz. Ayrıca Meme Lord yarışmasına katılabilir ve memler oluşturup #KangMeme etiketleyerek 150 dolar KANG kazanabilirsiniz.

Ali Martinez: Dogecoin Fiyatı 1 Dolara Ulaşabilir

Bu arada, kripto analisti Ali Martinez, yükselişe geçen bir Dogecoin (DOGE) açıklaması yaptı. Martinez tweet’inde Dogecoin fiyatının Nisan ortasına kadar 1 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Mem coin devlerinden biri olan DOGE’nin değeri geçtiğimiz ay 0,078 dolardan 0,16 dolara yükseldi. Piyasa değeri de bu süre içinde 11,32 milyar dolardan 24,13 milyar dolara çıktı.

Dogecoin kripto teknik analizi, 27 gösterge yeşil yanıp söndüğü için parlak bir gelecek gösteriyor. Ayrıca, bu meme madeni para 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Bu nedenle, piyasa analistleri yükseliş eğilimli bir Dogecoin fiyat tahmini yaptı. 2024’ün 2. çeyreğinde 0,2538 dolara yükseleceğini tahmin ediyorlar.

Bitcoin vs KangaMoon vs Dogecoin – Önce Hangisi Yükselecek?

Bitcoin, KangaMoon ve Dogecoin birbirinden çok farklıdır. KangaMoon’un geleceği başarılımı olacak ekibinin sadakatine ve projenin doğruluğuna bağlıdır. Şu anda 11,25 milyon dolar seviyesinde bulunuyor – yani bir fiyat artışına neden olmak için rakiplerinden çok daha az yeni fona ihtiyaç duyacak. KANG ne yapacak merak ediliyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?