Meme Coin’de Yakımlar İşe Yaradı – 50 Katrilyonluk Yakım Daha Geliyor!

Aktif olarak BABYDOGE yakımı gerçekleştiren ve BabyDoge topluluğunu tarafından yakılan token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan olan BabyDoge yakımı takip hesabı @babydogeburn, son 24 saatlik bir süreç içerisinde göz kamaştırıcı miktarda BabyDoge meme token’ının ölü cüzdanlara taşındığını bildirdi.

Tweetlerde bahsedilen işlemlerde 670,776,571,966; 620,522,589,142; 953.022.434.674 ve 1.818.996.632,008 BabyDoge coin hareket etti. Bunun yanı sıra, yani meme coin’in topluluğu yoğun yakım moduna girdi. Bundan önceki 24 saat içinde BabyDoge topluluğu tarafından toplam 10.418.636.106.169 token, 26 Haziranda 2 katrilyon token, 23 Haziran’da ise göz kamaştırıcı bi miktar olan 14 katrilyonluk yakımlar gerçekleştirilmişti.

Bütün bu çabaların bir sonucu olarak, dolaşımdaki arzın yaklaşık yüzde 47’si – yani 196.123.244.745.404.192 BabyDoge yok edildi. Meme token’ın ilk arzı 420 katrilyon olarak gerçekleşmişti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, bu devasa token yakımları meydana gelirken, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, BabyDoge coin’in fiyatı yüzde 14,21’lik bir artış gösterdi ve popüler meme kripto para birimi 0,000000001817 dolara kadar yükseldi.

Babydoge coin market cap

Baby DogeCoin 50 katrilyonluk yakıma “evet” dedi

Popüler meme coin projesi Baby Doge Coin (BABYDOGE), kripto para biriminin değerini artırmak amacıyla 50 katrilyon BABYDOGE yakacağını duyurdu.

Baby Doge Coin ekibi bugün Twitter’dan gerçekleştirdiği bir duyurda, 50 katrilyon BABYDOGE’un bugün Ethereum ağındaki token arzından yakılacağını söyledi.

“Oy verdin mi? Ekip, yarın ETH’de 50 dörtlü yanma olacak gibi görünüyor.” 

Topluluk onayı geldi

50 katrilyonluk Baby Doge Coin yakma hamlesi, meme coin’in ilk doğum gününü daha özel kılmak için planlanan etkinliklerin parçası olarak planlandı. Ethereum’da 50 Katrilyon BabyDoge token’ın yakımını gerçekleştirmek için 1 Haziran 2022’de Snapshot üzerinde oluşturulan bir topluluk önerisi alınan toplu bir kararla onaylandı.

Bugün sonra eren teklif, BABYDOGE topluluğundan ekibin 50 katrilyon token’ı bir kerede mi yoksa önümüzdeki iki ay içinde mi yakılacağına karar vermesini talep etmişti.

Oyların çoğunluğu BABYDOGE ekibinin Ethereum ağındaki 50 katrilyon token’ın tamamını bir kerede yakılması lehinde oldu.

Baby DogeCoin topluluğu, bugün 50 katrilyon token’ının yakımının gerçekleştirilmesi halinde kripto para biriminin değerinin muazzam bir şekilde artacağı konusunda iyimser.

BabyDoge nedir? Shiba Inu ve Dogecoin gibi rakiplerini takip ederek piyasaya sürülen Baby Doge Coin (BABYDOGE), çevrim içi Dogecoin (DOGE) topluluğu tarafından oluşturulan ve DOGE’un “oğlu” olarak kabul edilen bir kripto para birimidir.

Platformun web sitesine göre, Baby Doge; “yeni, gelişmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babası olan Dogecoin’i etkilemeye çalışan” bir dijital varlıktır.

Baby Doge Coin projesi köpeklerin refahını gözeterek aktif olarak köpek barınaklarına ve köpeklere fayda sağlayan kuruluşlara ulaşıyor. Platformun amacının, mümkün olduğu kadar çok köpeğin kurtarılmasına yardımcı olmak olduğu biliniyor.

Shiba Inu (SHIB) gibi devasa yakımlarla son günlere damgasını vuran BabyDoge Topluluğu da oldukça güçlü ve günden güne büyüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.