Meme Coin’de Yakım Oranı %5571 Arttı Ancak Bir Problem Var!

Shiba Inu ekosistemindeki yakımları takip eden Shibburn, son 24 saat içinde yanma oranının %5500 arttığını belirtti. Ancak yakılan miktar topluluğu tatmin etmemeye devam ediyor.

Shibburn’e göre son 24 saatte Shiba Inu token yakma hızı %5,572 oranında arttı. Ancak, böylesine büyük bir artışa rağmen, SHIB meraklıları yalnızca 12 milyon meme coin yakmayı başardı.

Yapılan üç işlem ise dikkat çekti. Bu işlemlerde 6.820.000; 1.848.400 ve 1.500.225 Shiba Inu token’ı yakımı tamamlandı.

Veriler, SHIB ordusunun dün yalnızca 211.954 Shiba Inu’yu yaktığını, dolayısıyla zayıf yakıma kıyasla yüzde olarak şaşırtıcı bir artış olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu yakım oranı

İki gün önceki verilere bakılacak olursa yakım oranı 2 kat daha fazla olduğu görülebiliyor. O gün ortalama 22 milyon token yakılmıştı. Ancak meme coin‘deki dolaşım arzı 572.079.907.638.876 token ve yakılan miktar neredeyse hiç bir karşılığı yok.

Trader Açıkladı: Bu Altcoin Ethereum Gibi Potansiyele Sahip!

Shiba Inu Balinaları Hala Aktif

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, Shiba Inu’nun şimdilik en iyi Ethereum balinaları arasında en popüler varlıklardan biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Şu anda, Ethereum zincirindeki en büyük 100 cüzdan arasında en çok işlem gören coin ve ABD Doları eşdeğeri olarak en büyük kripto varlık olarak diğer kripto para birimlerini geride bırakıyor.

SHIB, bu balinaların sahip olduğu varlıkların ilk on listesinde ETH  ve USDT stabilcoin’den sonra üçüncü sırada yer alıyor. Genel olarak, bu yatırımcılar şu anda 589.877.592 dolar değerinde SHIB tutmakta. Bu, WhaleStats tarafından takip edilen toplam portföylerinin %15,83’ünü oluşturuyor.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Kadersiz comba

    Her gün ortalama 100 milyar adet yakım olursa, %20 sinden daha azı ancak 3 yılda yakılabilir ki bunu bile pek bi önemi yok... Günlük 200 milyarın üstündeki yakım, zirve yolculuğunu ancak başlatabilir...

    Cevap Yazın
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.