Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığı Devam Ediyor: İki Büyük Destek Geldi!

Shibarium Beta’nın yaklaşan lansmanı, son günlerde Bone ShibaSwap listelemeleri için önemli bir ivme yarattı. Bilindiği üzere BONE, Shibarium Layer-2 çözümünde yerel bir “gas token” olarak kullanılacak. Meme coin, Shibarium’da yani genel olarak SHIB ekosisteminde önemli bir role sahip olacak. Bu da birçok platformun BONE için destek eklemesini sağlıyor.

İlk olarak çok işlevli bir kripto cüzdanı olan CWallet (eski adıyla CCTip), Bone ShibaSwap’ı (BONE) desteklediğini duyurdu. CWallet, kripto varlıkları gönderme, alma, tutma ve kazanma dahil olmak üzere çok çeşitli cüzdan tabanlı hizmetleriyle 37 milyondan fazla kullanıcının BONE’a erişimini sağlayacak.

Ancak belirtmekte fayda var: yayın tarihi itibarıyla CWallet platformu incelendiğinde, cüzdanın henüz kapsamlı BONE desteği uygulamadığı görülüyor. Bu doğrultuda meme coin topluluğunun yakında tam entegrasyon beklediği söylenebilir.

Diğer Destek CoinRabbit’ten Geldi

Yine güncel bir gelişmede kripto kredi platformu CoinRabbit, sonunda BONE’u listelediğini duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere platform daha önce 13 Mart’ta BONE’u listeleyeceğini belirtmişti, ancak bunu SHIB topluluğu için daha önce yapmaya karar verdi.

BONE’nin Büyüyen Benimsemesi

CWallet ve CoinRabbit dışında birçok platformdan meme coin için destek gelmeye devam ediyor.

Köklü kripto borsalarından Poloniex, geçtiğimiz günlerde BONE’u listeleyeceğini duyurdu. İki gün önce Brezilya borsası NovaDAX, Brezilya Reali (BRL) karşısında BONE alım satımına başladığını açıkladı. Dahası, önde gelen Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, 2 Mart’ta BONE’u desteklediğini açıkladı. Bunlara ek olarak Gate.io da geçen ay BONE’u listeleme planlarını duyurdu.

BONE, yakında yayına girmesi planlanan Shibarium beta sürümü öncesinde artan düzeyde bir ilgi görüyor. Bu desteklerin Shiba Inu savunucuları arasında bir memnuniyet dalgası yarattığı söylenebilir.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.