Meme Coin Yakım Oranı Artmaya Devam Ediyor: İşte Yükselişin Anahtarı!

Popüler bir kripto para birimi olan Shiba Inu, hem önemli kuruluşlar hem de topluluk üyeleri tarafından başlatılan token yakma işlemlerine tanık olmaya devam ediyor. Kısa süre önce, Shiba Inu’ya bağlı bir proje olan Blaze Token, 31.621 dolara eşdeğer bir değer olan 3,6 milyar SHIB tokeninin yakıldığını duyurduktan sonra dikkatleri üzerine çekti. Bu hamle, 2023’teki en önemli SHIB yakma işlemlerinden biri oldu.

Bu, Blaze Token‘ın ilk yakımı değil. Daha önce ayrı lotlarda milyarlarca token içeren birkaç yakım gerçekleştirmişti. Bu çabalar nedeniyle proje, son zamanlarda en büyük SHIB lot yakmalarından bazılarından sorumlu olmuştur. Sonuç olarak, Blaze Token tarafından imha edilen toplam SHIB token sayısı 11,5 milyar SHIB gibi etkileyici bir kilometre taşına ulaştı.

SHIB Burning için Yeni Araçlar Haziran 2023’te Piyasaya Sürülüyor

Blaze’in yanı sıra, Koyo Token gibi diğer projeler de kendilerini köpek temalı kripto para biriminin SHIB yakma işlemlerine aktif olarak katıldı. Yakın tarihli bir gelişmede, video yapay zeka tabanlı bir düzenleme platformu olan Wolf AI, yılda trilyonlarca Shiba Inu token yakma sözü verdi. Platform bunu, kendi yerel tokenlerinde yapılan her işlemde ücretlerin %2’sini yakarak ve aynı zamanda gelirinin %15’ini Shiba Inu tokenlerini yakmak için taahhüt ederek başaracaktır.

SHIB topluluğu, SHIB yakma izleyicisi Shibburn’ün bir sonraki yakma girişimiyle ilgili ayrıntıları açıklamasıyla Haziran 2023’ü sabırsızlıkla bekliyor. Duyuruya göre, Shibburn yeni bir web sitesine geçecek ve SHIB yakımlarını kolaylaştırmak için birden fazla araç sunacak. Bu araçlara kullanıcılar erişebilecek ve kişiselleştirilmiş Shibburn biyografileri oluşturabilecek, bağlantılarını görüntüleyebilecek ve OpenSea, Blur ve entegre Shibburn pazaryeri ile NFT’leri kullanabilecekler.

Dahası, topluluk üyeleri coinleri yaktıklarında “ödül jetonları” kazanma şansına sahip olacaklar. Ek olarak, yeni Shibburn web sitesi WordPress ve Drupal için ücretsiz eklentiler içerecek ve kullanıcıların hizmeti platformlarına sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlayarak yakım işlemini daha kolay hale getirecek.

Güncel piyasa harekeketilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : ETHNews


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.