Meme Coin SHIB’i Geçerek Zirveye Ulaştı – 6 Trilyonluk Yakım!

  • Shiba Inu (SHIB) rakibi meme coin’in holder sayısında kritik bir artış yaşanırken, kripto para biriminin topluluğu bu BSC tabanlı meme coin’lerde büyük miktarlarda yakımlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Aktif olarak BABYDOGE yakımı gerçekleştiren ve Baby Doge Coin topluluğunu tarafından yakılan BABYDOGE token miktarınının takip edilebileceği bir izleme platformu olan @babydogeburn_ Twitter hesabı, 232. sıradaki kripto para birimi Baby Doge Coin‘in (BabyDoge) toplam sahip sayısıyla ilgili yeni bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu.

Ayrıca aynı Twitter hesabına göre, son 24 saat içinde bu köpek kripto para birimlerinde şaşırtıcı bir miktar daha inferno/ölü cüzdanlara gönderildi. Bu şekilde toplam BabyDoge arzının neredeyse yarısı yakıldı.

Rehber İçeriği

Devasa BabyDoge yakımı geliyor

@babydogeburn_ kullanıcısı tarafından yakın zamanda yayınlanan bir tweet’e göre, son 24 saat içinde, bu BSC tabanlı köpek kripto para biriminin topluluğu, toplam 6.159.781.942.879 (6.1 trilyon) BabyDoge’u dolaşımdaki arzdan çıkarmayı başardı ve onları harcanamaz “inferno” cüzdanlarına gönderdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Twitter kullanıcısı, şu ana kadar toplam arzın yüzde 47’sinin biraz üzerinde meme coin’in yakıldığını ve ölü cüzdanlara 198.559.701.264.492.704 BabyDoge coin’in halihazırda gönderildiğini belirtti. Meme coin’in toplam arzı 420.000.000.000.000.000 BabyDoge’dan oluşuyor.

BabyDoge sahibi sayısı Shiba Inu’yu geride bıraktı

BabyDoge ordusu için son zamanlarda ortaya çıkan tek iyi bir haber bu değildi, popüler meme kripto para biriminin yatırımcı sayısı sürekli olarak artmaya devam ettiği için yeni bir zirveye ulaştı. Bahsedilen kaynak tarafından paylaşılan yeni bir tweet’e göre, BabyDoge holder’larının toplam sayısı 1.608.600’ü aştı.

Bu dönüm noktasına ulaşan BabyDoge, bir başka popüler meme coin olan ve Ethereum zinciri üzerine inşa edilmiş, ilk 15’te işlem gören Shiba Inu’yu (SHIB) geride bırakmış oldu. Son zamanlarda, SHIB’in holder sayısı, WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından paylaşılan verilere göre 1.212.044’e ulaşmıştı.


Bu ayın başlarında BabyDoge dikkat çekici bir listeleme çılgınlığına başlamış ve önde gelen kripto para birimi borsası Poloniex’te listelenmişti. Bundan önce token, FCF Pay ve NOWPayments platformları tarafından bir ödeme seçeneği olarak eklendi. Bunların yanı sıra 15 Ağustos’ta Baby Doge, kendi test ağını başlattı.

BabyDoge nedir?

Shiba Inu ve Dogecoin gibi rakiplerinnden ilham alarak piyasaya sürülen Baby Doge Coin (BABYDOGE), çevrim içi Dogecoin (DOGE) topluluğu tarafından oluşturulan ve DOGE’un “oğlu” olarak kabul edilen bir kripto para birimidir.

Platformun web sitesinde, Baby Doge; “yeni, gelişmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babası olan Dogecoin’i etkilemeye çalışan” bir dijital varlık olarak adlandırılır.

Baby Doge Coin projesi köpeklerin refahını gözeterek aktif olarak köpek barınaklarına ve köpeklere fayda sağlayan kuruluşlara ulaşıyor. Platformun amacının, mümkün olduğu kadar çok köpeğin kurtarılmasına yardımcı olmak olduğu biliniyor.

babydoge yakımı

Balinalar Shiba Inu’yu önce alıp sonra satmaya devam ediyor

WhaleStats zincir üstü veri izleme platformu, son 24 saat içinde Ethereum zincirindeki en büyük 100 balinanın 17 milyon dolar değerinde Shiba Inu ele geçirdiğini duyurdu. Bu, 1.291.793.313.069 Shiba Inu meme coin anlamına geliyor.

Ancak aynı platformdan alınan son verilere göre, balinalar şu anda SHIB’de 119.787.272 dolar tutuyor. Bu da en büyük Ethereum yatırımcılarının, varlıklarından 37.3 milyon dolar değerinde büyük bir SHIB yığını sattığı anlamına geliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.