Meme Coin Shiba Inu Türk Kripto Para Borsasında Listeleniyor!

0

Son günlerin popüler meme coin’i (şaka coin) Shiba Inu, en büyük yerli kripto borsalarından BTCTurk’te listelenmeye hazırlanıyor.

Kripto para alım satım platformu BtcTurk, profesyonel kullanıcılar için oluşturulan BtcTurk | Pro üzerinde Shiba Inu’yi listelemek için harekete geçti. Perşembe günü yapılan duyuruya göre, 15 Ekim’de saat 15:00’den itibaren SHIB token’ları borsada işlem görmeye başlayacak.

Şaka coin’i, fiyatın artmasıyla birlikte son iki aydır borsalar tarafından büyük ilgi görüyor. Haftanın başlarında Shiba Inu, Hindistan’daki en eski kripto borsası olan ZebPay’de listelenmeye başladı.

Coinbase de benzer şekilde, Eylül ayında şaka altcoin’i için destek ekledi. Söz konusu listeleme Shiba Inu fiyatında büyük bir yükseliş hareketine sebep oldu. Bir aydan kısa bir süre içinde, en büyük Amerikan borsasında en çok işlem gören kripto para birimi oldu.

İstanbul merkezli BTCTurk, 2013’ten beri faaliyet gösteriyor ve ülkedeki lider borsa olmaya devam ediyor. CoinMarketCap verilerine göre BtcTurk | Pro üzerinde son 24 saatte 468,254,528.41 dolar’lık işlem hacmi kaydedildi. BtcTurk | Pro’da 91 ayrı kripto para işlem görüyor ve son listelemeyle beraber bu sayı 92’ye çıkacak.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın