Meme Coin Balinasının Büyük Atılımı: 121 Milyarlık Alım Geldi!

Devler arasında yer alan bir Shiba Inu balinası, son 24 saatte 1 milyon dolar değerinde meme coin alımı yaptı. Bu gelişmeye paralel olarak Shiba Inu 0.00001 dolar bölgesini geri almak için mücadele veriyor. İşte detaylar.

Son 24 saat içinde, kripto para dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Shiba Inu balinalarından biri dikkat çekici bir hamle yaparak 1.073.251 dolar (1.07 dolar) değerinde SHIB biriktirdi. Bu büyük balina, Shiba Inu‘nun en büyük 19. sahibi olarak biliniyor ve Etherscan.io verilerine göre son 24 saat içinde gerçekleştirdiği üç ayrı işlemle portföyüne inanılmaz miktarda SHIB ekledi.

Etherscan.io verilerine göre, bu Shiba Inu balinası son 24 saat içinde toplamda 121.271.415.827 (121.27 milyar) SHIB tokeni satın aldı. Bu işlemler sonucunda, balinanın portföyüne eklenen SHIB’lerin değeri 1.073.251 doları buldu. Bu etkileyici hamle, meme coin sahibinin kripto para dünyasında güçlü bir varlık olduğunu ve SHIB token’a olan inancının yüksek olduğunu gösteriyor.

SHIB Alımlarının Detayı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Balina, basın zamanından yaklaşık 15 saat önce satın alma çılgınlığını başlattı ve tek bir işlemde 54.733 dolar değerinde 6.184.556.964 (6.18 milyar) SHIB topladı. Birkaç dakika sonra ikinci işlemini gerçekleştirdi ve 895.678 dolar değerinde 101.206.587.299 (101.20 milyar) SHIB satın aldı. Ancak balina bu noktada pes etmedi ve 13.880.271.564 (13.88 milyar) SHIB daha biriktirmek için 122.840 dolar harcayarak başka bir satın alma işlemi daha yaptı.

Shib meme coin transfer

Biriktirilen bu SHIB token’ları, meme coin balinasının portföyünü önemli ölçüde genişletti. Balinanın şu anda cüzdanında 48.910.217 dolar (48.91 milyon) değerinde 5.526.578.196.303 (5.52 milyar) SHIB var. Bu durum, balinanın Shiba Inu’ya olan güveninin ve geleceğine duyduğu inancın bir göstergesi olarak yorumlanabilir. Kripto para piyasalarında, balinalar genellikle fiyat dalgalanmalarını etkileyebilen büyük oyunculardır, bu nedenle bu tür hamleler genellikle diğer yatırımcılar arasında da dikkatle izlenir.

Balinanın devasa birikimiyle birlikte son 24 saat içinde Shiba Inu’nun fiyatında da %3’lük bir artış yaşandı.  Basın zamanında meme coin, geçtiğimiz güne göre %2.4 artışla 0,00000885 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.