Meme Coin Balinalarından Rekor Satış – İşte Satışın Nedeni

0
Meme Coin Balinalarından Rekor Satış - İşte Satışın Nedeni
  • Dünyanın en büyük ikinci meme coin balinasının tek bir işlemde 32.94 milyon dolar değerinde endişe verici bir miktarda, 3 trilyon, token sattığı için en büyük ikinci meme kripto para biriminin fiyatı daha büyük bir düşüş baskısı altında kalabilir.

Ethereum, Polygon ve BNB Chain dahil olmak üzere çeşitli zincirlere odaklanan WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından paylaşılan veriler, son günlerde ETH üzerindeki en büyük 100 balinanın milyonlarca dolar değerinde meme coin’i elden çıkardığını gösteriyor.

En popüler köpek temalı kripto para biriminin değeri, 4 saatlik grafikte 0,00001173 dolar seviyesinde bulunan kritik destek seviyesinin altına düştüğü için en Büyük SHIB balinası bir işlemde dikkat çekici bir miktarda Shiba Inu (SHIB) sattı.

Etherscan.io, 2. en büyük derin cepli SHIB yatırımcısının Shiba Inu token’larını elinde tutmaya yönelik ürkütücü bir davranış sergilediğini ve yaklaşık 4 saat önce gerçekleştirirken büyük bir işlemde “Binance 14” etiketli Binance cüzdanlarından birine 32.940.000 dolar (32.94 milyon dolar) değerinde 3.000.000.000.000.000 (3 trilyon) SHIB sattığını bildirdi.

Shiba inu satış

Bu müthiş satışa rağmen, dev balina cüzdanında 502.144.035 dolar (502.14 milyon dolar) değerinde 45.732.607.971.750 (45.73 trilyon) SHIB’lik büyük bir yatırıma sahip.

İşte dev balinaların Shiba Inu’yu satma nedeni

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu tokeninin satışı, Shiba Inu fiyatının 4 saatlik grafikte 0.00001173 dolar seviyesinde bulunan kritik destek seviyesinin altına düşmesinden sonra gerçekleşti. 28 Temmuz’dan bu yana, Shiba Inu fiyatı kritik bir destek seviyesinde işlem görüyor. Küresel kripto pazarındaki son yaygın panik satışı, Shiba Inu fiyatının 0,00001173 doların altına düşmesine ve 4 saatlik grafikte 0,00000991 dolarda bulunan bir sonraki destek seviyesine ulaşmasına neden oldu.

Shiba Inu balina

CoinMarketCap verilerine göre göre, Shiba Inu fiyatı geçen hafta yüzde 14’ten fazla düştü. Yazım sırasında ise, Shiba Inu 233.364.287 dolar değerindeki 24 saatlik işlem hacmi ile geçtiğimiz güne göre yaklaşık yüzde 3’lük bir düşüşle 0.00001057 dolarlık bir fiyatla işlem görüyor.

SHIB yakım oranında rekor artış

KoinFinans tarafından da daha önce bildirildiği üzere, aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarının takip edilebileceği bir izleme platformu olan olan Shibburn web sitesi tarafından paylaşılan verilere göre, SHIB ordusu son 24 saat içinde 132.77 milyon SHIB’i inferno/ölü adreslere göndererek dolaşımdan çıkardı. Bu yakımların sonucu olarak Shiba Inu’nun yakım oranı yüzde 1503’lük bir artış yaşadı.

Bunun yanı sıra düzenli olarak halka açık SHIB yakımları gerçekleştiren cep telefonu oyunu geliştiricisi Travis Johnson tarafından işletilen @shib_superstore Twitter hesabı, Eylül sonunda en az 2.580 dolar değerinde Shiba Inu yakmaya hazırlandıklarını tweetledi. Bu miktar 246.653.919 SHIB token’ın dolaşımdan kaldırılacağı anlamına geliyor.

Bu yılın başlarında Johnson, çevrimiçi mağazasını Amazon ortaklık programına bağladı ve bu mağazadan alınan komisyon ödemelerini SHIB satın almak ve yakmak için kullanarak dolaşımdaki SHIB arzını azaltmaya yardımcı oluyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın