Nisan 23, 2022

MATIC’i Geride Bıraktı: Bu Meme Coin Balinaların İstilasında!

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, veriler çoğu SHIB yatırımcısının zararda olduğunu ortaya koyarken bile memecoin Shiba Inu‘yu (SHIB) biriktiriyor. SHIB yeni bir gelişme ile Polygon‘u (MATIC) geride bırakmayı başardı. İşte detaylar.

Balina izleme web sitesi WhaleStats’tan yeni bir tweet’e göre, SHIB, ilk 500 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto varlığı olarak ETH katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) geride bıraktı.

“Son Dakika: SHIB, MATIC’i ilk 500 ETH balinası arasında EN ÇOK TİCARET YAPILAN token olarak geride bıraktı.”

Veri izleyici, en iyi 5.000 Ethereum cüzdanının toplu olarak 1.46 milyar dolar değerinde Shiba Inu token’ına sahip olduğunu söylemeye devam etti.

Yatırımcı grubu arasında ayrıca popüler olan FTX Token (FTT), popüler FTX kripto para borsasının yerel varlığıdır. Balinalar olarak bilenen söz konusu büyük oyuncular 1.22 milyar dolar değerinde FTT’ye sahip. FTT, FTX ekosistemini güçlendirerek, diğer faydaların yanı sıra trader’lara daha düşük ticaret ücretleri ve indirimler sağlar.

SHIB tarafından gölgede bırakılmış olsa da, Polygon (MATIC) ETH balinaları arasında 332.59 milyon dolarlık popüler bir varlık olmaya devam ediyor.

shiba inu meme coin

Bunların yanında kripto analiz firması IntotheBlock, SHIB sahiplerinin %52’sinin şu anda piyasa genelindeki son kripto satışları ışığında başlangıçta ödedikleri fiyatın altında bir fiyatta token tuttuğunu bildirdi. Yani kısaca yatırımcılarının %52’si zararda.

[irp posts=”52829″ name=”Balinalar Neden Sürekli Shiba Inu Alımı Yapıyor?”]

Buna karşılık firma, rakip köpek temalı altcoin Dogecoin’deki (DOGE) yatırımcıların %57’sinin şu anda karda olduğunu söylüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.