Mark Cuban Meme Coin’i Savundu: ADA’dan Daha İyi!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Dogecoin ‘in (DOGE) ödemeler için ADA’dan daha uygun bir seçenek olduğunu belirterek Cardano (ADA) sahiplerini kızdırdı.

Twitter’daki bir ileti dizisine yanıt veren Cuban, 8,8 milyon takipçisine Cardano‘nun blok zincirinde daha fazla uygulama çalıştırabilmesine rağmen, Dogecoin’in şu anda daha fazla fayda sağladığını belirten bir yorum paylaştı.

“Önemli olan token’daki beklentiler. Her zaman artacağını düşünüyorsanız, neden yiyecek ya da kiraya harcıyorsunuz? ADA, neden yükseleceği konusunda size 1.000 neden veriyor. Dogecoin ise topluluk üzerinden ilerliyor ve yükselmek istiyor.”

Shark Tank yıldızı, Cardano’nun saniyede daha yüksek bir işlem (TPS) yapabilmesine ve ayrıca daha büyük bir toplam değer kilitli değere (TVL) sahip olmasına rağmen, bu terimlerin çoğunlukla abartıldığını düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cuban’a göre, hangi blok zincirinin en iyi faydaya sahip olduğunu ve muhtemelen herhangi bir sayıda zincirde olabilecek bu “oyunu değiştiren” uygulamayı geliştiren birinin geleceğini zaman gösterecek. Cuban, söz konusu rekabetin yalnızca kripto alanıyla sınırlı olmadığını, kripto dışı alanda da büyük bir rekabetin olduğunu belirtti.

Cuban’a göre kullanıcıları bu mevcut alışkanlıklardan çıkarken çok da kolay değil, bu nedenle bir alışkanlığı değiştirmek oldukça kritik.

“Maksimalistler maksimalist olacaklar. BTC veya ADA veya diğer maksimalistlerle (Dogecoin dahil) uğraşmak harika bir spordur. Ama hiçbir şeyi değiştirmez. Oyunun kurallarını değiştiren bu uygulamayı henüz görmedik. Ama bunu yaptığımızda hepimiz bileceğiz çünkü tanıdığımız herkes bize onu kullanmamızı söyleyecek.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hod


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.