Mark Cuban Meme Coin’i Savundu: ADA’dan Daha İyi!

0
Mark Cuban Meme Coin'i Savundu: ADA'dan Daha İyi!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Dogecoin ‘in (DOGE) ödemeler için ADA’dan daha uygun bir seçenek olduğunu belirterek Cardano (ADA) sahiplerini kızdırdı.

Twitter’daki bir ileti dizisine yanıt veren Cuban, 8,8 milyon takipçisine Cardano‘nun blok zincirinde daha fazla uygulama çalıştırabilmesine rağmen, Dogecoin’in şu anda daha fazla fayda sağladığını belirten bir yorum paylaştı.

“Önemli olan token’daki beklentiler. Her zaman artacağını düşünüyorsanız, neden yiyecek ya da kiraya harcıyorsunuz? ADA, neden yükseleceği konusunda size 1.000 neden veriyor. Dogecoin ise topluluk üzerinden ilerliyor ve yükselmek istiyor.”

Shark Tank yıldızı, Cardano’nun saniyede daha yüksek bir işlem (TPS) yapabilmesine ve ayrıca daha büyük bir toplam değer kilitli değere (TVL) sahip olmasına rağmen, bu terimlerin çoğunlukla abartıldığını düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cuban’a göre, hangi blok zincirinin en iyi faydaya sahip olduğunu ve muhtemelen herhangi bir sayıda zincirde olabilecek bu “oyunu değiştiren” uygulamayı geliştiren birinin geleceğini zaman gösterecek. Cuban, söz konusu rekabetin yalnızca kripto alanıyla sınırlı olmadığını, kripto dışı alanda da büyük bir rekabetin olduğunu belirtti.

Cuban’a göre kullanıcıları bu mevcut alışkanlıklardan çıkarken çok da kolay değil, bu nedenle bir alışkanlığı değiştirmek oldukça kritik.

“Maksimalistler maksimalist olacaklar. BTC veya ADA veya diğer maksimalistlerle (Dogecoin dahil) uğraşmak harika bir spordur. Ama hiçbir şeyi değiştirmez. Oyunun kurallarını değiştiren bu uygulamayı henüz görmedik. Ama bunu yaptığımızda hepimiz bileceğiz çünkü tanıdığımız herkes bize onu kullanmamızı söyleyecek.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın