Manchester City, Chiliz’in Yeni Üyesi Oldu! CHZ Token Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

Manchester City, büyüyen NFT çılgınlığına katılan en son Premier Lig Kulübü oldu. Socios platformu ile yapılan ortaklık sayesinde futbol kulübü için yerel token Chiliz’e (CHZ) karşı takas edilebilecek özel bir taraftar token’ı geliştirilmesi sağlanacak.

Manchester City; FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain gibi NFT Taraftar Token Platformu Socios ile ortaklık yapan diğer birçok seçkin futbol kulübünden biri oldu. Socios.com, bugün Manchester City Taraftar Token’ın lansmanını duyurdu. Bu taraftar token’ları daha sonra kullanıcılar ve diğer reklam platformları tarafından satın alınabilir. Ayrıca açık bir şekilde takas edilebilir ve önemli kulüp kararında söz sahibi olmak için de kullanılabilir.

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus yaptığı açıklamada “Manchester City ile dün akşam yaptığımız anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. 2.5 yıldır onlarla görüşme halindeydik. Bizim token çıkaracağımız ilk Premier Lig takımı olacak.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanında Chiliz token’ının popülaritesi ve fiyatı, NFT çılgınlığının ardından yeni zirvelere yükseldi ve 1 dolar seviyesine dokunma ihtimali var. CHZ, son 24 saatte %10 artışla 0.685 dolar seviyesinde işlem görüyor. NFT platformunun yerel token’ının fiyatı, Şubat ayının sonuna doğru artmaya başladı ve 0.55 dolar’a bir düzeltme kaydetmeden önce Mart ayının ikinci haftasında zirveye ulaştı. Başka bir önde gelen futbol kulübü ile yapılan son ortaklık ve artan NFT çılgınlığı, CHZ’nin 0.89 dolar olan önceki ATH’sini yeniden test etmesine yardımcı olabilir.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.