Makro Yatırımcı Raoul Pal: Ethereum Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterebilir

Kripto analisti ve yatırımcı Raoul Pal, Bitcoin’in ve Ethereum’un fiyat kırılmasının eşiğinde olduğunu ve ETH’nin gelecekte bir noktada en iyi kripto varlıktan daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu iddia ediyor.

Real Vision’ın CEO’su ve kurucusu Pal, 1 Haziran’da Bitcoin’in 10 bin doların üzerine çıktıktan sonra Ethereum‘a da yer verdiği bir dizi tweet paylaştı. Bitcoin’in 10.000 dolardaki direnci kırarak aslında son günlerde görülen en büyük kırılmaya imza attığını ifade etti. Uzun vadede bunun en büyük kırılma olduğunu belirten analist, aslında 10.000 doların henüz başlangıç olabileceğini ima etti.

Pal ayrıca Ethereum’un ani fiyat artışı hakkında yorum yaptı ve bu yorumunu Ethereum 250 doların üzerine çıktığında dile getirdi. Pal, konuyla ilgili “Ethereum bir noktada Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek gibi görünüyor (henüz pozisyon yok).” ifadelerini kullandı.

Real Vision CEO’su, tweet dizisinde, varlıkların doğrudan rakiplerden ziyade farklı ekosistemleri temsil ettiğini söyleyerek en büyük iki kripto para birimi topluluğunun birbirlerine saldırmaktan kaçınması gerektiğini belirtti. Ünlü isim tweet dizisini şu sözlerle bitirdi:

“İyi şanslar! Dışarıda dijital bir gelecek var, o yüzden git ve payını al.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.