Macro Guru Raoul Pal: Elit Sınıf Kripto Paralar Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

0

Makro Guru Raoul Pal, belirli bir kripto varlık grubunun, pazar olgunlaştıkça, kaçınılmaz olarak Bitcoin’in büyümesini geride bırakacağını söylüyor.

Bir dizi tweet’te Pal, Ethereum’un başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bırakmayı başardığını belirtiyor. ETH’yi, birçok kişinin inandığının aksine, neden her şeyin Bitcoin’e karşı değer kaybetmeye mahkum olmadığının bir örneği olarak kullanıyor.

“Başlangıcından bu yana ETH’nin BTC’den %250 daha iyi performans gösterdiğini görmek büyüleyici. Sadece 2015 yılında, varlığının ilk 5 ayında, BTC’deki başlangıç fiyatının altına düştü. Diğer tüm tokenlerin BTC şartlarında sıfıra doğru eğilim içinde olduğu fikrini artık bir kenara bırakalım.”

Kaynak: Roulpal

Eski Goldman Sachs fon yöneticisi; “ağ etkisi” elde eden varlıkların -bu, katılımcıların artmasının bir mal veya hizmetin değerini artırdığı zaman meydana gelir- Bitcoin’e karşı değeri artacaktır, diyerek devam etti.

“Ağ etkisi elde edemeyen token’lar daha düşük eğilim gösteriyor. Ekosistem ağ etkisine (aktif cüzdanlar + geliştiriciler + uygulamalar) ulaşan token’lar, zaman içinde büyük olasılıkla BTC şartlarına göre yükselecektir. Sanat, hangisinin ağ etkisi elde edeceğini seçmektir ve bu kolay değildir.”

Real Vision kurucusu, genel kripto alanının yükselişe ayarlandığına inanıyor ve genel kripto piyasa değerinin 1.8 trilyon doları aştıktan sonra muhtemelen ikiye katlayacağını belirtiyor.

“Tüm dijital varlık alanının piyasa değeri için 1.8 trilyon dolarlık kırılma büyük bir mesele gibi geliyor. Grafik paterni, hızlanmanın bu kırılmanın önünde olduğunu gösteriyor. Tahminim, önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde tüm alanın ikiye katlanacak olması. Hadi görelim!”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın