Litecoin, Binance’in Vadeli İşlemler Platformuna Ekleniyor

Binance‘in bundan birkaç ay önce kurduğu vadeli işlem platformu olan Binance Futures, kısa bir süre içerisinde hızla gelişti. Bünyesinde Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ve EOS gibi kripto paralar için ticaret imkanı sunan platform, gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimle birlikte bünyesine yeni kripto paralar dahil ediyor. En güncel olarak EOS’u dahil eden platformdan yeni bir haber geldi.

Binance bugün yeni bir duyuru yayınladı ve vadeli işlem platformuna yeni bir kripto para ekleyeceğini açıkladı. Binance yaptığı duyuruyla Litecoin’i de platforma dahil edeceğini duyurdu. Binance’in duyurusu şu şekildeydi:

“Binance Vadeli İşlemlerinde 75 kat Kaldıraçla LTC/USDT Kalıcı Sözleşmesini Başlatacak”

Litecoin yatırımcıları 9 Ocak TSi 11:00’dan itibaren 75 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla platform üzerinden işlem yapabilecekler.

Litecoin, yeni yılın başından beri fiyatında yukarı yönlü artışlar kaydetti. Hatırlarsanız XRP’de platforma eklediğin de fiyatında bir artış yaşanmıştı. Litecoin’de aynı şekilde yarından itibaren fiyat artışı yaşayacak mı, göreceğiz. Yazının kaleme alındığı saat itibariyle Litecoin yaklaşık olarak 47.57 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.