Liste Dışı Bırakılan Kripto Para Tüm Parasını Tükketi!

0

Substratum, 2017 yılında “özgür ve adil bir internet” vizyonuyla kripto para sektörüne girişini gerçekleştirmişti. Hatta şirket, bu projesini gerçekleştirmek için düzenlediği ICO’da tam tamına 13.8 milyon dolar para toplamıştı.

2017 yılında 13.8 milyon dolar toplayan Substratum, artık elindeki bütün paraları eritti ve bazı yatırımcılar bu duruma isyan etmekte.

Şirket, Medium’da yayınladığı bildiride, iki yıldan daha az sürede yaklaşık 14 milyon doları tükettikten sonra şimdi bir “geçiş” aşamasına girdiğini açıkladı. Ohio ofisindeki çalışanlarının yüzde 40’ını iş hakkını feshettiğini bildiren Substratum, kalanları Tennessee’ye taşıyarak bu ofisi tamamen kapatacak. Bildiriye göre proje, bundan sonra “özel fonlama” aracılığıyla ilerletilecek.

Substratum’un bu durumundan kuşkulanan bazı yatırımcılar, projeyi “exit scam” ile suçladılar. Substratum’un iş hakkı feshedilen teknik lideri Dan Wiebe, bu suçlamalara cevap vererek, “Kripto para alım satımında uzmanlığım yok ama bir ‘exit scam’, token en yüksek değerler deyken gerçekleştirilmez mi? Bu ‘exit scam’ için son derece uygunsuz bir zaman.” cümlelerini kullandı.

Büyük Değer Kaybett

SUB, şu sıralar 0,008939 dolardan işlem görmekte. Token, 2018 yılının Ocak ayında 3.25 dolarla zirve seviyesine yükselmişti ve şu anda bu zirvenin neredeyse yüzde 99.80 altında.

SUB, geçtiğimiz ay ise lider kripto para borsası Binance’ten liste dışı bırakılan kripto paralar arasındaydı.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın